Slovenská verzeSlovensky

Pomáhám vývojářským týmům správně používat technologii ASP.NET Core a vytvářet špičkové aplikace a REST služby

Specializuji se na vývoj webových aplikací a REST služeb na platformě ASP.NET Core. Učím vývojáře proniknout do ASP.NET Core, porozumět principům RESTu a vyvíjet RESTová API, která jsou použitelná. Zaměřuji se také na gRPC mikroslužby a samotný návrh architektury aplikací. Poskytuji školení a konzultace vývojářským týmům v Čechách i na Slovensku.

Miroslav Holec
Miroslav Holec ~ Kdo jsem?

Microsoft Solitea Honeywell METRANS Byznys Partners Eltodo Webkomplet Internet Projekt Altus Software MPSS Albion Alpiq Services Společnost pro e-health databáze Nexum Trilog Unipex Asseco Solutions Globus Packeta Physter


Má školení a konzultace jsou plné praktických ukázek, postupů a technologií, které se v praxi osvědčují. Obsah a délku setkání přizpůsobuji potřebám vývojářských týmů. Portfolio kurzů mám nastavené tak, aby pokrývalo problematiku vývoje webových služeb od seznámení s .NET Core až po tipy a triky pro pokročilé vývojáře. Z každého školení si vývojáři odnáší kromě ukázek i vlastní projekt který mohou dále rozvíjet.

Hodnocení ze školení REST API

2019 - 20
500+ školených
vývojářů
500+ školených
hodin
75+ školených
firem
22 veřejných
přednášek
2000+ celkových
posluchačů

Přednáším na konferencích, organizuji vývojářské akce a vytvářím obsah pro vývojáře. Od roku 2016 jsem za mé komunitní aktivity oceněn jako Microsoft MVP v kategorii Developer Technologies.

Přednáška na Corestart 3.0 v Praze
Foto: Kolem 150 vývojářů poslouchá na konferenci Corestart 3.0 mou přednášku o dokumentování RESTových API.

Školení, webináře, konzultace

Větší týmy obvykle využívají možnosti celodenních nebo vícedenních školení. Malé týmy o jednom nebo dvou lidech pak mohou využít rychlých půldenních školení.

Některá témata předávám ve formě online webináře, kam se mohou přihlásit i jednotlivci. Webináře jsou velmi příjemná varianta získání nových zkušeností i z pohodlí domova.

Když už nevíte kam a nepotřebujete ucelené školení, můžete si se mnou domluvit konzultace. Buď v půldenní variantě u Vás ve firmě, nebo ad-hoc v online podobě.


Loading