Poskytuji zbrusu nové webináře, konzultace a všechna dosavadní školení i v on-line podobě pro Česko i celé Slovensko.
Slovenská verzeSlovensky

Pomáhám vývojářským týmům správně používat technologii ASP.NET Core a vytvářet špičkové aplikace a REST služby

Specializuji se na vývoj webových aplikací a REST služeb na platformě ASP.NET Core. Učím vývojáře proniknout do ASP.NET Core, porozumět principům RESTu a vyvíjet RESTová API, která jsou použitelná. Zaměřuji se také na gRPC mikroslužby a samotný návrh architektury aplikací. Poskytuji školení a konzultace vývojářským týmům v Čechách i na Slovensku.

Miroslav Holec
Miroslav Holec ~ Kdo jsem?

Microsoft Solitea Honeywell METRANS Byznys Partners Eltodo Webkomplet Internet Projekt Altus Software MPSS Albion Alpiq Services Společnost pro e-health databáze Nexum Trilog Unipex Asseco Solutions Globus


Má školení a konzultace jsou plné praktických ukázek, postupů a technologií, které se v praxi osvědčují. Obsah a délku setkání přizpůsobuji potřebám vývojářských týmů. Portfolio kurzů mám nastavené tak, aby pokrývalo problematiku vývoje webových služeb od seznámení s .NET Core až po tipy a triky pro pokročilé vývojáře. Z každého školení si vývojáři odnáší kromě ukázek i vlastní projekt který mohou dále rozvíjet.

Hodnocení ze školení REST API

ROK 2019
370+ školených
vývojářů
170+ školených
hodin
35 školených
firem
16 veřejných
přednášek
1400+ celkových
posluchačů

Přednáším na konferencích, organizuji vývojářské akce a vytvářím obsah pro vývojáře. Od roku 2016 jsem za mé komunitní aktivity oceněn jako Microsoft MVP v kategorii Developer Technologies.

Přednáška na Corestart 3.0 v Praze
Foto: Kolem 150 vývojářů poslouchá na konferenci Corestart 3.0 mou přednášku o dokumentování RESTových API.

Firemní přednášky zdarma

Mou snahou je podpořit rozvoj .NET komunity v Čechách. Chcete-li se do této iniciativy zapojit a zároveň zvýšit povědomí o Vaší firmě, mám pro vás skvělou přiležitost.

Nabízím zdarma pomoc s organizací meetupů a přednášek. Máte-li ve firmě prostor alespoň pro 40 vývojářů, rád zorganizuji setkání, zpřístupním rezervační systém a připravím pro Vás přednášku na dohodnuté téma.

Chci přednášku ve firmě

Loading
Otevřít chat