=

Pozvánka na konferenci TechEd v Praze

I tento rok se Gopas rozhodl uspořádat největší československou IT konferenci TechEd. Jubilejní dvacátý ročník konference TechEd je uspořádán v hybridním formátu. Účastníci se mohou účastnit jednodenní živé konference a další dva dny absolvovat online, nebo si zvolit pouze online variantu.

Konference je určená pro široké spektrum profesionálů v oblasti informačních technologií – IT a databázové specialisty, vývojáře, bezpečnostní odborníky a všechny, kteří chtějí mít přehled o současných a budoucích trendech. V třídenním formátu nabídne 36 přednášek dvaceti předních českých a slovenských IT odborníků a zkušených lektorů.

Datum a místo konání
17.-19. 5. 2022 O2 arena, Českomoravská 2345/17, Praha 9

Registrace
www.teched.cz

Pro konferenci připravuji dvě přednášky. Máte-li dotazy kolem vývoje .NET aplikací, webových služeb nebo si chcete jen popovídat, odchyťte si mě během konference. Na místě konání budu celý den.

Osvědčená řešení pro REST API (živě i online)

Ukážeme si osvědčená řešení od návrhu REST API až po vývoj a testování v .NETu. Těšit se můžete na zásady při návrhu REST API, doporučené nástroje pro návrh, vybrané postupy a návrhové vzory pro vývoj REST API v .NETu a tipy pro automatizované testování.

Diagnostické nástroje v .NETu (pouze online)

Aplikace běží, ale tak nějak stěží. Naštěstí existuje mnoho diagnostických nástrojů, které lze nad .NET aplikacemi spouštět a odhalit jejich slabiny. Ukážeme si, jak se rychle podívat do paměti, ověřit počet instancí DbContextu nebo jak efektivně monitorovat aplikaci.

Miroslav Holec

Miroslav Holec

29. 4. 2022

Pomohl článek? Kupte mi kávu!

Kupte mi kávu!


kontakt zde

Dotazy, poptávky a objednávky

mirek@miroslavholec.cz
Loading