Slovenská verzeSK

Přijďte na Dotnet Talks, přednáškový večer zaměřený na .NET Core!

Také jste si oblíbily nový .NET Core a webový framework ASP.NET Core? Já tedy rozhodně ano! Těmto technologiím patří budoucnost a budeme se s nimi setkávat stále více. Pojďte tedy vstříc moderním technologiím a zavítejte na večerní akci DotNET Talks, kterou jsem se rozhodl uspořádat ve spolupráci s partnery HAVIT, Riganti a Microsoft.

Miroslav Holec

Miroslav Holec

28. srpna. 2018

Tento článek je již velmi zastaralý. Zastaralé články nemusí popisovat aktuální stav technologií, nejideálnější řešení a můj aktuální pohled na danou technologii.

Co jsou DotNET Talks

Mou snahou bylo sestavit sadu přednášek, které jsou zaměřené na svět moderního .NETu. Chtěl jsem využít večer v pracovní den, kdy si většina vývojářů dokáže udělat čas a není svázána prací ani natáčením rodinohodin o víkendech. DotNET Talks je sada přednášek o délce mezi 30 - 50 minutami, které pro posluchače chystají přední vývojáři, konzultanti a softwaroví architekti. Přednášky mají užší zaměření na určité aspekty technologií, jejichž znalost by vývojářům neměla chybět. Oproti klasickým konferencím má DotNET Talks pouze jeden moderovaný track. Právě moderování bude naplňovat význam slova "talks" v názvu akce a vytvoří přesah přednášek. Akce má zcela volný vstup podmíněný registrací online. První DotNET Talks proběhnou 4. října 2018. Další setkání by mělo proběhnout v lednu 2019.

Program na 4. října 2018

V rámci prvního setkání mé pozvání přijal Jirka Činčura, Jirka Kanda (HAVIT), Robert Haken (HAVIT), Jan Hájek (TheNetw.org) a Patrik Švikruha (RIGANTI). Sám pro posluchače chystám úvodní přednášku zaměřenou na novinky v hostování ASP.NET Core aplikací ve verzi 2.1. Kompletní program s popisem přednášek naleznete na oficiálním webu akce. S registrací ale neotálejte, místa rychle ubývají.

dotnet-talks

Přijdete na DotNET Talks? Máte dotazy nebo tipy o čem byste chtěli slyšet třeba na budoucích setkáních? Podělte se o své myšlenky v diskusi pod článkem.


Diskuse

Loading