=

Zoom - Jak se připojit

Pro mé webináře a online školení používám osvědčenou platformu Zoom. Připojení přes Zoom je velmi jednoduché a nenáročné na internetové připojení.

Stažení klienta

K webináři či školení se můžete připojit z libovolného zařízení. Osobně doporučuji použít desktopovou aplikaci pro Windows / macOS, která obsahuje vždy nejnovější funkce. Lze se nicméně připojit i z webového prohlížeče nebo pomocí mobilní aplikace pro iPhone a Android.

Připojení k webináři nebo školení

Pro připojení budete potřebovat buď odkaz nebo kombinaci ID schůzky a hesla. Na základě registrace na mé akce posílám vždy URL odkaz, na který stačí kliknout. Následně dostanete od systému na výběr, zda chcete spustit Zoom Desktop / Zoom Mobile a nebo se chcete připojit z webového prohlížeče.

Na schůzku se doporučuji připojit alespoň 5 minut předem. Budete mít čas odladit případné potíže s technikou. Během webináře se můžete zapojit pomocí chatu a nebo můžete pokládat dotazy použitím mikrofonu. Na své si přijdou jak aktivní účastníci, tak pasivní posluchači.

Webovou kameru nemusíte používat. Při vstupu do místnosti ji máte automaticky vypnutou. Kameru i zvuk si vždy spouštíte ručně, když to uznáte za vhodné.

Ovládání aplikace

Aplikace je velmi přehledná. Vše důležité naleznete na spodní liště.

Miroslav Holec

Miroslav Holec

7. června 2022

RestApi.CZ

Právě jsem spustil průvodce Designem REST API

📖 Přečíst restapi.cz

webinář

20. července 2022

Cachování v .NETu a Redis Cache

online, od 1 500 Kč / os.

přednáška

18. srpna 2022

Vývoj .NET aplikací pro Azure

online, přístup zdarma

webinář

22. září 2022

Hostování .NET aplikací v Azure

online, od 1 500 Kč / os.

online školení

13. října 2022

Novinky v .NET 6 a C# 10

online, 3.900 Kč / os.


kontakt zde

Dotazy, poptávky a objednávky

mirek@miroslavholec.cz
Loading