=

Zoom - Jak se připojit

Pro mé webináře a online školení používám osvědčenou platformu Zoom. Připojení přes Zoom je velmi jednoduché a nenáročné na internetové připojení.

Stažení klienta

K webináři či školení se můžete připojit z libovolného zařízení. Osobně doporučuji použít desktopovou aplikaci pro Windows / macOS, která obsahuje vždy nejnovější funkce. Lze se nicméně připojit i z webového prohlížeče nebo pomocí mobilní aplikace pro iPhone a Android.

Připojení k webináři nebo školení

Pro připojení budete potřebovat buď odkaz nebo kombinaci ID schůzky a hesla. Na základě registrace na mé akce posílám vždy URL odkaz, na který stačí kliknout. Následně dostanete od systému na výběr, zda chcete spustit Zoom Desktop / Zoom Mobile a nebo se chcete připojit z webového prohlížeče.

Na schůzku se doporučuji připojit alespoň 5 minut předem. Budete mít čas odladit případné potíže s technikou. Během webináře se můžete zapojit pomocí chatu a nebo můžete pokládat dotazy použitím mikrofonu. Na své si přijdou jak aktivní účastníci, tak pasivní posluchači.

Webovou kameru nemusíte používat. Při vstupu do místnosti ji máte automaticky vypnutou. Kameru i zvuk si vždy spouštíte ručně, když to uznáte za vhodné.

Ovládání aplikace

Aplikace je velmi přehledná. Vše důležité naleznete na spodní liště.

Miroslav Holec

Miroslav Holec

7. 6. 2022

Pomohl článek? Kupte mi kávu!

Kupte mi kávu!


kontakt zde

Dotazy, poptávky a objednávky

mirek@miroslavholec.cz
Loading