Stavíme RESTová API v ASP.NET Core za 3 900 Kč

Code Review ASP.NET Core aplikace

Máte aplikaci nebo webovou službu postavenou na ASP.NET Core, ale nejste si jistí, zda používáte framework správně? Nešlo by to jednodušeji? Stačí mi poslat doporučené soubory, na základě kterých poznám, kde můžeme vaši aplikaci vylepšit.

Proč chtít code review?

Miroslav Holec

Konzultant: Miroslav Holec

Více než 10 let zkušeností s vývojem webových aplikací a několik let zkušeností s návrhem RESTových API. Z desítek realizovaných API jsem například autorem druhé inovované verze API projektu iDoklad. Více o mně.


Co se stane s objednávkou?

Cena: zdarma

Zaslání souborů

Abych mohl udělat code-review, potřebuji zaslat vybrané zdrojové kódy. Jedná se o zdrojové kódy, které nevyzrazují žádné obchodní tajemství. Pokud snad ano, nemusíte takové soubory zasílat. V souborech odstraňte to, co si myslíte, že bych nechtěl neměl vidět. Zasláním souborů se zavazuji k jejich bezpečnému uložení a odstranění bezprostředně po poskytnutí služby.

NDA a nestandardní postup: Code-Review je možné udělat i na základě podepsání NDA a zasláním přístupu k větší části aplikace nebo nasdílením kódu online. V takovém případě však nemohu z důvodu zatížení agendou službu poskytnout zdarma. Chcete-li jít touto cestou, napište mi e-mail a domluvíme se.

Přehled souborů doporučených ke code-review

Soubory níže zazipujte a pošlete pomocí formuláře níže. Pokud nastavíte archivu heslo, pošlete jej v poznámce nebo nejlépe e-mailem samostatně.


Objednávka

Po odeslání se vrhnu na code review. Až bude hotovo, ozvu se vám na e-mail vyplněný v objednávce. V závislosti na vytíženosti se snažím code review provést během 3 pracovních dnů. Odesláním formuláře nevzniká nárok na poskytnutí služby.

Základní údaje

Zpracovávám vaše osobní údaje. Přečtěte si jak vaše údaje chráním »