Miroslav Holec

Miroslav Holec { Software Architect & Dev Evangelist }

Proč firmy potřebují developer evangelisty

Miroslav Holec

Většina firem má v současné době potíže doplnit své vývojářské týmy o schopné a nadané vývojáře. Vývoj software přináší neustále nové výzvy a klade na týmy vysoké nároky. Microsoft neustále vydává nové verze frameworků, služeb a podpůrných vývojářských technologií, které je velmi obtížné sledovat. Mou náplní práce je pomoci se firmám v technologickém světě zorientovat a udělat správná rozhodnutí.

Velkou část svého času se učím. Neustále sleduji nové trendy v oblasti vývoje aplikací, jsem v interakci s produktovými týmy v Microsoftu a vidím v praxi, jak vývojářské týmy nové i starší technologie používají. Sbírám zpětnou vazbu z různých prostředí a mám dokonalý přehled o tom, co firmám pomáhá k úspěchu.

Získat přehled, rozšířit si nové obzory, vyzkoušet si nové věci, pochopit a naučit se používat nové technologie jsou jen zlomek výzev, které vám pomohu naplnit. Krátkodobě se integruji do vašeho týmu a předám vám maximum svého know how.

Články o developer evangelismu

Chcete se v této oblasti více zorientovat? Určitě ano. A právě proto píšu o developer evangelism články, které vám pomohou si udělat představu o možné spolupráci.