Stavíme RESTová API v ASP.NET Core za 1 990 Kč

Média a aktuality

Na této stránce naleznete aktuality, oznámení a odkazy na zajímavá média, záznamy přednášek a další obsah, který souvisí s mou činností ve vývojářské komunitě.

Jsem členem organizačního týmu nové konference Dotnet Days 2019

V Praze již delší dobu chybí konference s volným vstupem, která by dopřála vývojářům dávku novinek a zajímavostí ze světa vývoje. Na podzim se situace změní a mně je radostí oznámit, že jsem členem organizačního týmu nové konference Dotnet Days 2019.

Napište mi, pokud máte zájem stát se partnerem této jedinečné události.

Přednášky na konferencích ShowIT v Bratislavě a G2B TechEd v Brně

Od 4. do 7. února 2019 probíhal další ročník tradičních konferencí ShowIT v Bratislavě a G2B TechEd v Brně. Od úterý do čtvrtka jsem na konferencích přednášel témata:

Podobné přednášky budu mít i na konferenci TechEd-DevCon 2019 v květnu v Praze.

Miroslav Holec, konference TechEd-DevCon
Foto: Gopas G2B TechEd 2019, Brno

Zorganizoval jsem druhé setkání Dotnet Talks

17. ledna 2019 se uskutečnil druhý běh přednáškového večera Dotnet Talks, který jsem zorganizoval s podporou OKsystem a Microsoftu. Hodnocení setkání bylo dokonce o chlup lepší než minule a na stránkách akce jsou již dostupné materiály od přednášejících ke stažení.

Setkání bylo výjimečné i díky nahrávání #39 epizody .NET CZ Podcast, kterého se účastnili všichni speakeři z večera. Epizodu si můžete poslechnout online.

Školení vývoje webu a služeb v ASP.NET Core

Od března budu školit technologii ASP.NET Core a .NET Core v rámci třech zcela nových kurzů ve spolupráci s OKsystem. Více naleznete ve zprávě zveřejněné na webu OKsystem.