Konzultant a lektor pro [ASP].NET Core & REST API

Miroslav Holec Jsem vývojář, konzultant a lektor. Pomáhám vývojářským týmům najít cestu k novým technologiím a moderním řešením.

Můj příběh

Více než 10 let se věnuji oblasti vývoje software na technologiích od Microsoftu. Náplní mého života bylo vždy neustálé vzdělávání a předávání svého know-how dalším profesionálům. V roce 2014 jsem vstoupil do komunity Microsoft Student Partner a začal jsem přednášet na mnoha českých konferencích. Mou doménou se stávají cloudové služby a dva roky poté jsem oceněn jako Microsoft MVP. Mám příležitost stát se organizátorem menších lokálních konferencí a s příchodem roku 2018 se zcela přesouvám od cloudu do oblasti [ASP].NET Core.

Během roku 2018 organizuji konferenci Global Azure Bootcamp, Dotnet Talks, zakládám zpravodaj Dotnet News a ve volném čase poskytuji služby jako nezávislý konzultant. V roce 2019 jsem již na volné noze a během několika měsíců se zcela přesouvám od vývoje ke vzdělávání profesionálů. Roste množství spokojených klientů, jejichž týmy školím a získávám zpětnou vazbu, na základě které poskytuji skvělá školení na míru.


Kde jsem školil

Školím v malých i velkých vývojářských týmech. Většinu klientů školím in-house, někteří navštěvují mé veřejné kurzy.

Microsoft Solitea Honeywell METRANS Partners MPSS


Kde jsem přednášel

Pravidelně přednáším na českých konferencích jako TechEd-DevCon, WUG Days, Developer Days, Global Azure Bootcamp a jiných.

2019: CoreStart 3.0, TechEd-DevCon Praha, FreshIT Praha, ShowIT Bratislava, G2B TechEd Brno

2018: Developer Days Praha, DotNet Talks #1, DevOps Bootcamp, Update Days, TechEd-DevCon Praha, WUG Days

2017: Microsoft DevOps, WUG, TechEd-DevCon Praha, DevDays Bratislava, Global Azure Bootcamp Brno, MS Fest Brno

2016: MS Fest Praha, Backendisti #2, Barcamp Hradec Králové, WUG Praha, WUG Brno

Certifikace

Workload

Od roku 2019 jsem na volné noze jako nezávislý software architekt, konzultant a lektor.