=

Miroslav Holec

Jsem vývojář, konzultant a lektor. Pomáhám vývojářským týmům najít cestu k novým technologiím a moderním řešením. Poskytuji vlastní pravidelně aktualizovaná školení, konzultace a dle kapacity též vývoj na zakázku.

Můj příběh

Více než 10 let se věnuji oblasti vývoje software na technologiích od Microsoftu. Náplní mého života bylo vždy neustálé vzdělávání a předávání svého know-how dalším profesionálům. V roce 2014 jsem vstoupil do komunity Microsoft Student Partner a začal jsem přednášet na mnoha českých konferencích. Mou doménou se stávají cloudové služby a dva roky poté jsem oceněn jako Microsoft MVP. Mám příležitost stát se organizátorem menších lokálních konferencí a s příchodem roku 2018 se zcela přesouvám od cloudu do oblasti [ASP].NET Core.

Během roku 2018 organizuji konferenci Global Azure Bootcamp, Dotnet Talks, zakládám zpravodaj Dotnet News a ve volném čase poskytuji služby jako nezávislý konzultant. V roce 2019 jsem již na volné noze a během několika měsíců se zcela přesouvám od vývoje ke vzdělávání profesionálů. Roste množství spokojených klientů, jejichž týmy školím. Získávám zpětnou vazbu na základě které poskytuji skvělá školení na míru.

S příchodem pandemie koronaviru v roce 2020 se zaměřuji na online služby a nově též poskytuji návrh architektury webových služeb. I přes nepříznivé období se mi daří růst a počátkem roku 2021 poskytuji mé konzultace, školení a služby více než 110 klientům a zpravodaj Dotnet News odebírá přes 1000 vývojářů.

Solitea METRANS Byznys Partners Microsoft Webkomplet Internet Projekt Altus Software Asseco Solutions ASSA ABLOY MPSS Unipex Globus Packeta Physter NAKIT ČSOB S&T Certicon

Konference a akce, kde jsem přednášel

2021: JavaScript Days, SABO Academy, OpenAlt, TechEd-DevCon Praha

2020: TechEd-DevCon Praha, WUG Praha, WUG Brno, WUG Zlín

2019: CoreStart 3.0, TechEd-DevCon Praha, FreshIT Praha, ShowIT Bratislava, G2B TechEd Brno, WUG Praha, WUG Hradec Králové, Dotnet & React Start Day, WUG Days, Dotnet Days, Dotnet Talks

2018: Developer Days Praha, Dotnet Talks, DevOps Bootcamp, Update Days, TechEd-DevCon Praha, WUG Days

2017: Microsoft DevOps, WUG, TechEd-DevCon Praha, DevDays Bratislava, Global Azure Bootcamp Brno, MS Fest Brno

2016: MS Fest Praha, Backendisti #2, Barcamp Hradec Králové, WUG Praha, WUG Brno

Certifikace

  • MCSA - Web Applications
  • MCSD - App Builder
  • MS - Programming in HTML with JavaScript
  • MTA - HTML 5 Application Development Fundamentals
  • MTA - Database Fundamentals
kontakt zde

Dotazy, poptávky a objednávky

mirek@miroslavholec.cz
Loading