Miroslav Holec
Premium

Kdo jsem

Jsem srdcem vývojář. Od roku 2008 se věnuji platformě .NET. Rád analyzuji, zkoumám, vzdělávám se a získané know-how předávám dalším vývojářům. Jsem developer evangelist. Za mé aktivity v komunitě mě Microsoft pravidelně oceňuje jako Microsoft MVP. Jsem podnikatel. Neustále hledám cesty, jak propojit mé aktivity s podnikáním. Jsem finalista krajského kola soutěže MONETA Živnostník roku 2022.

Vybrané milníky a úspěchy

Projekty

Můj příběh

První roky jsem sbíral zkušenosti jako vývojář. Vybíral jsem si firmy, ve kterých jsem se vždy naučil mnoho nového. Přirozeně nejvíce zkušeností jsem získal na vlastních projektech, kterých jsem vytvořil na desítky. V roce 2018 jsem po intenzivním koučování odešel na volnou nohu a tím se mi otevřelo mnoho dalšího prostoru pro sebevzdělávání a osobní růst. Místo programování stále toho samého jsem strávil dlouhé hodiny zkoumáním, jak věci fungují. Psal jsem články, vytvářel videa a připravoval přednášky, kde jsem se o získané zkušenosti dělil s komunitou.

Postupně mi rostla zákaznická základna až do dnešní podoby. Aktuálně mám v portfoliu téměř 250 firem. Pro více než 100 z nich poskytuji firemní školení a jiné hodnotné zakázkové služby. Mezi mé klienty patří státní firmy, banky, velké obchodní řetězce, vývojářské domy i specializované společnosti, které patří k lídrům ve svém oboru.