Konzultant a lektor pro [ASP].NET Core & REST API

Školení  Architektura REST API v ASP.NET Core

Miroslav Holec Poznáte nejužitečnější návrhové vzory, které vám pomohou lépe organizovat RESTová API napsaná v ASP.NET Core a EF Core

Proč si vybrat toto školení?

U rozsáhlejších projektů budete vyžadovat preciznější organizaci a dodržování principů, díky kterým bude váš kód pochopitelný pro nové členy týmu, znovupoužitelný, rozšiřitelný a v případě potřeby testovatelný. Pomohou vám k tomu již osvědčené návrhové vzory, se kterými vás seznámím v tomto školení.

Chci školení do firmy ☛

Veřejný termín školení15. října 20193 900 KčInfo / registrace

Co se naučíte

Tady přesněji popisuji, jak má školení probíhají.

Pro koho je školení?

Pro vývojáře, kteří:

Kde jsem školil

Školím v malých i velkých vývojářských týmech. Většinu klientů školím in-house, někteří navštěvují mé veřejné kurzy.

Microsoft Solitea Honeywell METRANS Partners MPSS

Nexum Trilog a.s., METRANS a.s., Alpiq Services CZ, s.r.o, Unipex CZ s.r.o., OKsystem a.s., Společnost pro eHealth databáze, a.s., ADLER Czech a.s., Sense4code, s.r.o. a další...

Chci školení do firmy ☛

Co říkají klienti

Mirek nám pomohl s proniknutím a implementací EF do našich aplikací. Srozumitelná a zároveň precizní komunikace, obrovský technologický rozhled. Mohu doporučit. / konzultace Filip Tůma, Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
Naše školení bylo na míru, takže se týkalo toho, co nás zajímalo nejvíce. Nejvíce jsme ocenili proaktivní přístup a snahu řešit i dotazy, které šly nad rámec školení. Mgr. Lenka Hudečková, Software Architect, UNIPEX CZ s.r.o.