Dokumentace REST API v ASP.NET Core Miroslav Holec Naučíte se vytvářet použitelnou dokumentaci k RESTovým API, nad kterou se budou ostatní jen olizovat

Proč si vybrat toto školení?

Toto exkluzivní školení jsem vytvořil, protože bez kvalitní dokumentace jsou RESTová API nepoužitelná. Jako by neexistovala. Inspiruji vás k vytvoření použitelné dokumentace plné různých vychytávek, díky kterým se stane vaše RESTové API snadno uchopitelné i pro vývojáře z jiných platforem a prostředí.

Chci školení do firmy ☛ jednotná cena 21.000 Kč / školící den

Co se naučíte

Tady přesněji popisuji, jak má školení probíhají.

Pro koho je školení?

Školení je vhodné především pro vývojáře, kteří mají zkušenosti s programovacím jazykem C# a frameworkem .NET (Core). Vývojář by měl mít zkušenosti s psaním REST API v ASP.NET Core nebo .NET Framework pomocí MVC.

Kde jsem školil

Školím v malých i velkých vývojářských týmech. Většinu klientů školím in-house, někteří navštěvují mé veřejné kurzy.

Microsoft Solitea Honeywell METRANS Byznys Partners Eltodo Internet Projekt Altus Software MPSS Albion Alpiq Services Společnost pro e-health databáze Nexum Trilog Unipex

Chci školení do firmy ☛ jednotná cena 21.000 Kč / školící den


Co říkají vývojáři

Hodnocení ze školení REST API Hodnocení ze školení ASP.NET Core Hodnocení ze školení ASP.NET Core

ukázat další ohlasy ⇓


Chci školení do firmy ☛ jednotná cena 21.000 Kč / školící den

Co říkají klienti

Mirek nám pomohl s proniknutím a implementací EF do našich aplikací. Srozumitelná a zároveň precizní komunikace, obrovský technologický rozhled. Mohu doporučit. / konzultace Filip Tůma, Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
Naše školení bylo na míru, takže se týkalo toho, co nás zajímalo nejvíce. Nejvíce jsme ocenili proaktivní přístup a snahu řešit i dotazy, které šly nad rámec školení. Mgr. Lenka Hudečková, Software Architect, UNIPEX CZ s.r.o.
👨‍🎓 Podzimní školení
👍 Změny v ASP.NET Core 3.0
👍 Vývoj REST služeb v .NET Core
👍 ASP.NET Core Blazor