Slovenská verze

Microservices v ASP.NET Core gRPC Miroslav Holec Naučíte se psát rychlé gRPC aplikace pro komunikaci mezi službami ve vaší infrastruktuře i se zbytkem světa. Seznámíte se s myšlenkovým nástupcem již nepodporovaných WCF služeb.

Proč si vybrat toto školení ?

Klasické WCF služby nejsou v .NET Core podporované a tak nám nezbývá, než jít jinou cestou. Nový typ služeb gRPC je založen na vzdáleném volání procedur prostřednictvím HTTP/2 protokolu a rychlé ProtoBuf serializaci. Protocol Buffers zajišťují kontrakty mezi klientem a serverem a díky podpoře plně duplexního streamu máme k dispozici super rychlou technologii vhodnou například pro vývoj efektivních mikroslužeb.

Chci školení do firmy ☛ objednejte si školení nezávazně do firmy

Obsah školení

Toto školení se zaměřuje na vývoj gRPC služeb pomocí ASP.NET Core. Pokud jste v ASP.NET Core nic nepsali, doporučuji absolvovat i školení Vývoj aplikací v ASP.NET Core.

Pro koho je školení ?

Kde jsem školil

Školím v malých i velkých vývojářských týmech. Většinu klientů školím in-house, někteří navštěvují mé veřejné kurzy.

Microsoft Solitea Honeywell METRANS Byznys Partners Eltodo Webkomplet Internet Projekt Altus Software MPSS Albion Alpiq Services Společnost pro e-health databáze Nexum Trilog Unipex Asseco Solutions

Chci školení do firmy ☛ objednejte si školení nezávazně do firmy


Co říkají vývojáři

Hodnocení ze školení REST API Hodnocení ze školení ASP.NET Core Hodnocení ze školení ASP.NET Core

ukázat další ohlasy ⇓


Chci školení do firmy ☛ objednejte si školení nezávazně do firmy

Co říkají klienti

Mirek nám pomohl s proniknutím a implementací EF do našich aplikací. Srozumitelná a zároveň precizní komunikace, obrovský technologický rozhled. Mohu doporučit. / konzultace Filip Tůma, Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
Naše školení bylo na míru, takže se týkalo toho, co nás zajímalo nejvíce. Nejvíce jsme ocenili proaktivní přístup a snahu řešit i dotazy, které šly nad rámec školení. Mgr. Lenka Hudečková, Software Architect, UNIPEX CZ s.r.o.
👨‍🎓 Čerstvá školení 2020
👍 Vývoj aplikací v ASP.NET Core
👍 Vývoj REST služeb v .NET Core
👍 Microservices v ASP.NET Core gRPC
👍 Tipy a triky v ASP.NET Core
👍 Změny v ASP.NET Core 3.x