Konzultant a lektor pro [ASP].NET Core & REST API

Školení  Migrace z ASP.NET Core 2.x na 3.x

Miroslav Holec Ukážeme si hlavní vylepšení v nové verzi frameworku a postup migrace z verzí 2.x na 3.x se všemi důsledky pěkně krok za krokem

Proč si vybrat toto školení?

Každá nová verze ASP.NET Core přináší řadu výkonnostních vylepšení a drobných změn. Některé výkonnostní vylepšení dostáváte automaticky, zatímco jiné dostanete za odměnu výměnou za trochu úsilí spojené s migrací projektu. Toto školení vás provede hlavními změnami, které se nesou od verzí 2.x až po verzi 3.x. Pochopíte, jaký vliv a smysl mají tyto změny pro vaše aplikace.

Chci školení do firmy ☛ jednotná cena 9.900 Kč / půl dne

Co se naučíte

Osnova tohoto školení se mění v závislosti na vydávaných releasech. Toto školení si klade za cíl upozornit na klíčové změny ve verzích 2.1 / 2.2 a plynule navázat na novinky ve vydaných releasech 3.0 a všech následných, které jsou aktuálně dostupné. Primární zaměření školení je na .NET Core a webový framework ASP.NET Core obecně. Školení se nevěnuje detailům v koncových technologiích (Razor Pages, MVC, gRPC, WPF atd.).

Tady přesněji popisuji, jak má školení probíhají.

Pro koho je školení?

Pro vývojáře, kteří:

Kde jsem školil

Školím v malých i velkých vývojářských týmech. Většinu klientů školím in-house, někteří navštěvují mé veřejné kurzy.

Microsoft Solitea Honeywell METRANS Partners MPSS

Nexum Trilog a.s., METRANS a.s., Alpiq Services CZ, s.r.o, Unipex CZ s.r.o., OKsystem a.s., Společnost pro eHealth databáze, a.s., ADLER Czech a.s., Sense4code, s.r.o. a další...

Chci školení do firmy ☛ jednotná cena 9.900 Kč / půl dne


Co říkají vývojáři

Hodnocení ze školení REST API Hodnocení ze školení ASP.NET Core Hodnocení ze školení ASP.NET Core

ukázat další ohlasy ⇓


Chci školení do firmy ☛ jednotná cena 9.900 Kč / půl dne

Co říkají klienti

Mirek nám pomohl s proniknutím a implementací EF do našich aplikací. Srozumitelná a zároveň precizní komunikace, obrovský technologický rozhled. Mohu doporučit. / konzultace Filip Tůma, Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
Naše školení bylo na míru, takže se týkalo toho, co nás zajímalo nejvíce. Nejvíce jsme ocenili proaktivní přístup a snahu řešit i dotazy, které šly nad rámec školení. Mgr. Lenka Hudečková, Software Architect, UNIPEX CZ s.r.o.