Slovenská verze

Tipy a triky v ASP.NET Core Miroslav Holec Ukážu Vám čerstvé a užitečné tipy a triky pro vývoj webových aplikací a služeb. Školení neustále vylepšuji a přizpůsobuji aktuálním verzím frameworku.

Proč si vybrat toto školení ?

Během školení Vám ukážu aktuální vychytávky pro vývoj webových aplikací a služeb, které se mi osvědčily na různých projektech. Ukážeme si tipy kolem toolingu, vývojářského prostředí, nastavení .NET Core a ASP.NET Core frameworku a nit nenecháme suchou ani v oblasti architektury aplikací. Kromě prezentace a živých ukázek si vyzkoušíte vybrané funkce na svém projektu a odnesete si odkazy na související užitečné demo projekty.

Chci školení do firmy ☛ objednejte si školení nezávazně do firmy

Obsah školení

Osnovu firemního školení lze značně přizpůsobit a více se věnovat vybraným tématům.

Pro koho je školení ?

Školení je vhodné pro začínající vývojáře i zkušené software architekty na platformě .NET Core. Přináší sbírku zajímavých tipů od jednohubek až po složitější scénáře. Toto školení předpokládá zkušenosti s objektově orientovaným programováním a jazykem C#. Školení lze absolvovat s Windows i s Macem.

Kde jsem školil

Školím v malých i velkých vývojářských týmech. Většinu klientů školím in-house, někteří navštěvují mé veřejné kurzy.

Microsoft Solitea Honeywell METRANS Byznys Partners Eltodo Webkomplet Internet Projekt Altus Software MPSS Albion Alpiq Services Společnost pro e-health databáze Nexum Trilog Unipex Asseco Solutions

Chci školení do firmy ☛ objednejte si školení nezávazně do firmy


Co říkají vývojáři

Hodnocení ze školení REST API Hodnocení ze školení ASP.NET Core Hodnocení ze školení ASP.NET Core

ukázat další ohlasy ⇓


Chci školení do firmy ☛ objednejte si školení nezávazně do firmy

Ochutnávka

Co říkají klienti

Mirek nám pomohl s proniknutím a implementací EF do našich aplikací. Srozumitelná a zároveň precizní komunikace, obrovský technologický rozhled. Mohu doporučit. / konzultace Filip Tůma, Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
Naše školení bylo na míru, takže se týkalo toho, co nás zajímalo nejvíce. Nejvíce jsme ocenili proaktivní přístup a snahu řešit i dotazy, které šly nad rámec školení. Mgr. Lenka Hudečková, Software Architect, UNIPEX CZ s.r.o.
👨‍🎓 Čerstvá školení 2020
👍 Vývoj aplikací v ASP.NET Core
👍 Vývoj REST služeb v .NET Core
👍 Microservices v ASP.NET Core gRPC
👍 Tipy a triky v ASP.NET Core
👍 Změny v ASP.NET Core 3.x