Konzultant a lektor pro [ASP].NET Core & REST API

Školení  Vývoj REST API v ASP.NET Core

Miroslav Holec Poznáte, co nabízí ASP.NET Core pro vývoj RESTových API a v čem se liší vývoj RESTových API v Core oproti klasickému .NET Frameworku

Termín: 5. září 2019 (9 - 17 hod) v Praze, Microsoft Cena: 3 900 Kč -- 4 719 Kč s DPH -- registrace na školení

Proč si vybrat toto školení?

Microsoft už do budoucna nebude klasický NET Framework rozvíjet a všechno úsilí bude soustředit do nového frameworku NET Core. Moderní webové aplikace se dnes vytváří v kombinaci RESTových API a nezávislých front-endů. Navíc vzniká stále více nezávislých služeb, které spolu komunikují právě na základě RESTu. Na tomto školení máte možnost prakticky si vyzkoušet ASP.NET Core pro vývoj RESTového API.

🧙‍♂️ Jeden účastník školení vyhraje roční licenci na JetBrains Rider nebo Resharper Ultimate 👍

Co se naučíte

Tady přesněji popisuji, jak má školení probíhají.

Pro koho je školení?

Pro vývojáře, kteří:

Toto školení je určeno především pro vývojáře a předpokládá zkušenosti s objektově orientovaným programováním, jazykem C# a .NET Frameworkem nebo .NET Core. Vhodné (ale nikoliv nutné) je znát základy práce s GITem. Posledním předpokladem je znalost preferovaného vývojářského prostředí (Visual Studio, VS Code, Rider).

Jak se připravit?

Část školení je praktická a vyhrazená pro praktické procvičení celé problematiky. Doporučuji se tedy přinést vlastní notebook. Jak si notebook nastavit a co na něm mít popisuji v tomto článku. Prosím, nainstalujte si všechno potřebné, ať se již během dne nezdržujeme. Pokud máte s instalací čehokoliv potíže, dejte mi vědět, nebo se na školení stavte již mezi 8 - 9 hodinou, kdy vám budu k dispozici.

Co je v ceně 3 900 Kč

Pro 5 a více vývojářů se vyplatí firemní školení za jednotnou cenu.

Kde jsem školil

Školím v malých i velkých vývojářských týmech. Většinu klientů školím in-house, někteří navštěvují mé veřejné kurzy.

Microsoft Solitea Honeywell METRANS Partners MPSS

Nexum Trilog a.s., METRANS a.s., Alpiq Services CZ, s.r.o, Unipex CZ s.r.o., OKsystem a.s., Společnost pro eHealth databáze, a.s., ADLER Czech a.s., Sense4code, s.r.o. a další...

Chci toto školení do firmy ☛

Co na to účastníci?

Místo konání a parkování

Vyskočilova 1561/4a, Praha 4


Školení proběhne v sídle českého Microsoftu v Praze. Po vstupu do budovy projdete kolem recepce a budete dále následovat ukazatele. Parkovat je možné v přilehlých ulicích nebo využít placeného parkoviště. V případě městské dopravy můžete využít metra linky C a ze stanice Budějovická pokračovat autobusem na zastávku Brumlovka.


Registrace

Po dokončení registrace Vám přijde odkaz, který je nutné potvrdit. Následně vám budou doručeny platební pokyny a po provedení úhrady bude Vaše rezervace kompletní.

Fakturační údaje


Firemní údaje

Chcete-li vystavit fakturu na firmu, vyplňte fakturační údaje níže.


Počet účastníků školení

Níže vyberte, kolik účastníků chcete na školení vyslat. Máte-li specifické dotazy nebo podněty ke školení, napište mi je do poznámky níže.

Bezpečně zpracovávám vaše osobní údaje.
Přečtěte si jak vaše údaje chráním v souladu s GDPR »