Konzultant a lektor pro [ASP].NET Core & REST API

Školení  Vývoj nástrojů v .NET Core

Miroslav Holec Seznámíte se s klíčovými moduly .NET Core, které v praxi použijete pro vývoj konzolových aplikací, služeb a globálních nástrojů

Proč si vybrat toto školení?

Školení vás kompletně seznámí s .NET Core frameworkem od nastavení vývojářského prostředí až po založení a správu aplikací pomocí příkazové řádky CLI. Naučíte se ručně nastavit moduly pro DI, konfiguraci, logování a prakticky tato nastavení použít pro vývoj tzv. global tools, které znáte například z nástroje dotnet ef.

Toto školení ocení i webový vývojáři, kteří chtějí pochopit, jak funguje výchozí nastavení webového frameworku pod pokličkou.

Chci školení do firmy ☛

Co se naučíte

Tady přesněji popisuji, jak má školení probíhají.

Pro koho je školení?

Pro vývojáře, kteří:

Tématická ukázka

Kde jsem školil

Školím v malých i velkých vývojářských týmech. Většinu klientů školím in-house, někteří navštěvují mé veřejné kurzy.

Microsoft Solitea Honeywell METRANS Partners MPSS

Nexum Trilog a.s., METRANS a.s., Alpiq Services CZ, s.r.o, Unipex CZ s.r.o., OKsystem a.s., Společnost pro eHealth databáze, a.s., ADLER Czech a.s., Sense4code, s.r.o. a další...

Chci školení do firmy ☛

Co říkají klienti

Mirek nám pomohl s proniknutím a implementací EF do našich aplikací. Srozumitelná a zároveň precizní komunikace, obrovský technologický rozhled. Mohu doporučit. / konzultace Filip Tůma, Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
Naše školení bylo na míru, takže se týkalo toho, co nás zajímalo nejvíce. Nejvíce jsme ocenili proaktivní přístup a snahu řešit i dotazy, které šly nad rámec školení. Mgr. Lenka Hudečková, Software Architect, UNIPEX CZ s.r.o.