Konzultant a lektor pro [ASP].NET Core & REST API

Školení  Vývoj REST API v ASP.NET Core 3.0

Miroslav Holec Poznáte, co nabízí ASP.NET Core pro vývoj REST API a v čem se liší vývoj REST API v Core oproti klasickému .NET Frameworku

Proč si vybrat toto školení?

Microsoft už do budoucna nebude klasický NET Framework rozvíjet a všechno úsilí bude soustředit do nového frameworku NET Core. Moderní webové aplikace se dnes vytváří v kombinaci RESTových API a nezávislých front-endů. Navíc vzniká stále více nezávislých služeb, které spolu komunikují právě na základě RESTu. Na tomto školení máte možnost prakticky si vyzkoušet ASP.NET Core pro vývoj RESTového API.

Chci školení do firmy ☛

Co se naučíte

Vzhledem k rozsahu tohoto tématu osnovu sestavuji každé firmě na míru. Délka školení se pohybuje dle obsahu od jednoho do dvou dnů.

Tady přesněji popisuji, jak má školení probíhají.

Pro koho je školení?

Pro vývojáře, kteří:

Kde jsem školil

Školím v malých i velkých vývojářských týmech. Většinu klientů školím in-house, někteří navštěvují mé veřejné kurzy.

Microsoft Solitea Honeywell METRANS Partners MPSS

Nexum Trilog a.s., METRANS a.s., Alpiq Services CZ, s.r.o, Unipex CZ s.r.o., OKsystem a.s., Společnost pro eHealth databáze, a.s., ADLER Czech a.s., Sense4code, s.r.o. a další...

Chci školení do firmy ☛


Co říkají vývojáři

Hodnocení ze školení REST API Hodnocení ze školení ASP.NET Core Hodnocení ze školení ASP.NET Core

ukázat další ohlasy ⇓


Co říkají klienti

Mirek nám pomohl s proniknutím a implementací EF do našich aplikací. Srozumitelná a zároveň precizní komunikace, obrovský technologický rozhled. Mohu doporučit. / konzultace Filip Tůma, Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
Naše školení bylo na míru, takže se týkalo toho, co nás zajímalo nejvíce. Nejvíce jsme ocenili proaktivní přístup a snahu řešit i dotazy, které šly nad rámec školení. Mgr. Lenka Hudečková, Software Architect, UNIPEX CZ s.r.o.