Termín: 5. září 2019 (9 - 17 hod) v Praze, Microsoft Cena: 3 900 Kč -- 4 719 Kč s DPH --

Proč si vybrat toto školení?

Microsoft už do budoucna nebude klasický NET Framework rozvíjet a všechno úsilí bude soustředit do nového frameworku NET Core. Moderní webové aplikace se dnes vytváří v kombinaci RESTových API a nezávislých front-endů. Navíc vzniká stále více nezávislých služeb, které spolu komunikují právě na základě RESTu. Na tomto školení máte možnost prakticky si vyzkoušet ASP.NET Core pro vývoj RESTového API.

🧙‍♂️ Jeden účastník školení vyhraje roční licenci na JetBrains Rider nebo Resharper Ultimate 👍

Co se naučíte

Tady přesněji popisuji, jak má školení probíhají.

Pro koho je školení?

Pro vývojáře, kteří:

Toto školení je určeno především pro vývojáře a předpokládá zkušenosti s objektově orientovaným programováním, jazykem C# a .NET Frameworkem nebo .NET Core. Vhodné (ale nikoliv nutné) je znát základy práce s GITem. Posledním předpokladem je znalost preferovaného vývojářského prostředí (Visual Studio, VS Code, Rider).

Jak se připravit?

Část školení je praktická a vyhrazená pro praktické procvičení celé problematiky. Doporučuji se tedy přinést vlastní notebook. Jak si notebook nastavit a co na něm mít popisuji v tomto článku. Prosím, nainstalujte si všechno potřebné, ať se již během dne nezdržujeme. Pokud máte s instalací čehokoliv potíže, dejte mi vědět, nebo se na školení stavte již mezi 8 - 9 hodinou, kdy vám budu k dispozici.

Co je v ceně 3 900 Kč

Pro 5 a více vývojářů se vyplatí firemní školení za jednotnou cenu.

Kde jsem školil

Školím v malých i velkých vývojářských týmech. Většinu klientů školím in-house, někteří navštěvují mé veřejné kurzy.

Microsoft Solitea Honeywell METRANS Byznys Partners Eltodo Internet Projekt Altus Software MPSS Albion Alpiq Services Společnost pro e-health databáze Nexum Trilog Unipex

Chci toto školení do firmy ☛

Co na to účastníci?

Místo konání a parkování

Vyskočilova 1561/4a, Praha 4


Školení proběhne v sídle českého Microsoftu v Praze. Po vstupu do budovy projdete kolem recepce a budete dále následovat ukazatele. Parkovat je možné v přilehlých ulicích nebo využít placeného parkoviště. V případě městské dopravy můžete využít metra linky C a ze stanice Budějovická pokračovat autobusem na zastávku Brumlovka.


Registrace

Registrace na tuto akci již není možná.

👨‍🎓 Podzimní školení
👍 Změny v ASP.NET Core 3.0
👍 Vývoj REST služeb v .NET Core
👍 ASP.NET Core Blazor