Slovenská verzeSK

💳 cenová nabídka

Do zlatova RESTovaná Web API

Mou doménou je návrh RESTových služeb na platformě NET Core. Firmám a profesionálům poskytuji školení na míru, konzultace a nebo přímo svůj čas, v rámci kterého společně navrhujeme architekturu API. Za poslední roky jsem nasbíral zkušenosti s vývojem desítek webových API, na základě kterých vám pomohu vytvořit webovou službu, která vám bude dobře sloužit.

Návrh a vývoj RESTových API je mnohem rozsáhlejší, než si většina vývojářských týmů uvědomuje. Zkušenosti z mnoha různých projektů mi umožnily vyzkoušet prakticky všechny typické oblasti, které se této problematiky týkají. Co jsem zjistil? Firmy na vývoji webových API pálí velké peníze. A obvykle úplně zbytečně:

Pojďme to oRESTovat společně

Je tu pár věcí, se kterými vám dokážu skutečně pomoci. Uvidíte, že věci jdou dělat snadno a technologie mohou pracovat pro vás. Předám vám své know how a ukážu vám, jak postavit do zlatova RESTovaná Web API.

V oblasti návrhu RESTových API jsem pomáhal celé řadě klientů. Pro některé jsou poskytoval vývojářskou kapacitu a pro jiné jsem připravoval školení na míru.

HAVIT Solitea BRIC Holding Společnost pro e-health databáze
Loading