Stavíme RESTová API v ASP.NET Core za 3 900 Kč

Snídaně Webová API v ASP.NET Core

Termín30. dubna 2019 (9 - 11 hod)
MístoPraha, Microsoft
Kapacita7 osob - stále volná místa
Cenazdarma
Chci se zdarma registrovat

Přijďte ráno na společnou snídani nebo kávu, během které si budeme povídat o vývoji webových API v ASP.NET Core.

Máte jedinečnou možnost zdarma konzultovat výzvy, kterým čelíte v souvislosti s vývojem webových API v ASP.NET Core a zeptat se na cokoliv, co vás v této oblasti napadne. V menší skupině vývojářů se navíc budeme vzájemně inspirovat a řešit výzvy společně.

Proč přijít na setkání?

Nebojte se, že nebude o čem mluvit. Mám nachystaná témata, o kterých si společně budeme moci povídat a vyměňovat si své zkušenosti. Setkání je neformální a čeká nás otevřená diskuse na různá témata. Žádné prezentace, přednášení... prostě jen volná konverzace.

Miroslav Holec

Konzultant: Miroslav Holec

Více než 10 let zkušeností s vývojem webových aplikací a několik let zkušeností s návrhem RESTových API. Z desítek realizovaných API jsem například autorem druhé inovované verze API projektu iDoklad. Více o mně.

Průběh setkání aneb pro koho to je

Setkání je vhodné nejen pro vývojáře, ale i pro kohokoliv dalšího, kdo má chuť si popovídat o vývoji webových API v ASP.NET Core. Na začátku setkání se krátce seznámíme a poté si budeme povídat o výzvách, kterým čelíte, ale i o tipech nebo zajímavých nástrojích, které se vám osvědčily.

Místo konání a parkování

Vyskočilova 1561/4a, Praha 4

Snídaně proběhne v sídle českého Microsoftu v Praze. Po vstupu do budovy projdete kolem recepce a budete dále pokračovat do přízemních prostor do zasedací místnosti Tančící dům (slečny na recepci vás případně navedou). Parkovat je možné v přilehlých ulicích nebo využít placeného parkoviště. V případě městské dopravy můžete využít metra linky -C- a ze stanice Budějovická pokračovat autobusem na zastávku Brumlovka.

Občerstvení

V prostorách bude možno zakoupit kávu a drobné občerstvení. Občerstvení není v ceně volného vstupného.

Chcete snídani s přednáškou ve Vaší firmě?

Přivítejte do svých prostor potenciální vývojáře skrze skvělou přednášku doplněnou o volnou diskusi. Nasbíráte nové zkušenosti, nasdílíte zajímavé tipy a dost možná i rozšíříte svůj tým o nové kolegy.

Prozkoumat

Registrace

Registrace na tuto akci již není možná.