Miroslav Holec
Premium

Všeobecné obchodní podmínky

Následující informace se vztahují k rodině webů miroslavholec.cz a restapi.cz a vztahují se výhradně k digitálnímu obsahu, který je prodáván prostřednictvím těchto webových stránek.

Tyto všeobecné obchodní podmínky (dále jen „VOP“) se řídí zákonem č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v účinném znění (dále jen „občanský zákoník“). VOP upravují vztah mezi kupujícím digitálního obsahu a prodávajícím.

Prodávající

Ing. Miroslav Holec
Tryskovická 1015/21
196 00, Praha 9 - Čakovice
IČ: 71981420, DIČ: CZ8612221266

fyzická osoba zapsaná u Úřadu městské části Praha 18 podle §71 odst.2 živnostenského zákona (a dále také "Správce").

Ustanovení

Objednávkou a jejím zaplacením vzniká kupní smlouva mezi kupujícím a prodávajícím. Prodávající poskytuje digitální obsah skrze webovou stránku miroslavholec.cz, miroslavholec.sk, grpc.cz a restapi.cz. Znění VOP prodávající může upravovat. Prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu, § 1732 odst. 2 občanského zákoníku se nepoužije. Ceny služeb jsou uvedeny bez DPH. Cena služby pozbyde platnosti uplynutím doby splatnosti na vystaveném dokladu. Kupující objednává digitální obsah skrze webové rozhraní odeslání příslušného objednávkového formuláře. Povinné údaje musí být ve formuláři uvedeno. Není-li uvedeno jinak, digitální obsah je dostupný maximálně po dobu 24 měsíců. Pokyny k úhradě obdrží kupující na e-mailovou adresu po odeslání objednávky. Smluvní vztah mezi prodávajícím a kupujícím vzniká zaplacením objednávky. Kupující souhlasí s použitím komunikačních prostředků na dálku při uzavírání kupní smlouvy. Dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nemůže kupující mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy o dodání digitálního obsahu, pokud nebyl dodán na hmotném nosiči. Kupující souhlasí se zasíláním informací souvisejících se zbožím, službami nebo podnikem prodávajícího na elektronickou adresu kupujícího a dále souhlasí se zasíláním obchodních sdělení prodávajícím na elektronickou adresu kupujícího.

Doložka Comgate

Platba za digitální obsah je možná převodem na účet nebo platební kartou. Platby jsou párovány automaticky a realizovány pomocí systému Fakturoid, platební brány PayPal a Comgate (Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové). Berte prosím na vědomí, že zprocesování platby může trvat několik minut. Více informací o platbách pomocí Comgate najdete v sekci bankovní převody a platby kartou. Případné dotazy nebo reklamace plateb přes Comgate směrujte na e-mail platby-podpora@comgate.cz nebo tel. +420228224267

Poskytování služeb

Tyto VOP jsou platné od 1.1.2024.