=

Cenová nabídka od 1. ledna 2022

Jsou tomu právě 3 roky, co jsem se rozhodl opustit ochranná křídla mého zaměstnání a vydat se cestou nezávislého konzultanta. Za tři roky jsem se mnoho naučil, mnoho získal a mnoho přečkal. Na jaře 2020 mé podnikání ovlivnila pandemie koronaviru a uvěznila mě spolu s mou kamerou mezi čtyřmi stěnami. Dala za vznik skvělým webinářům a odstartovala natáčení řady videí a online přednášek, které se dočkaly tisíců shlédnutí. Inovací prošla i má firemní školení, kterých se účastnila bezmála tisícovka vývojářů z více než 70 firem. Zejména od druhé polovinu roku 2021 se podoba školení mění velmi dynamicky a téměř každému školení věnuji mnoho času, abych jej přizpůsobil potřebám vývojářských týmů. Změnilo se zkrátka mnoho k lepšímu. Je tu však jedna věc, která se dlouhou dobu nezměnila...

... cena služeb

Zvýšení cen jsem dlouhou dobu odkládal, nicméně nyní už narážím na značné limity. Potřebuji dodávat kvalitní a aktuální školení přizpůsobená potřebám týmů. Microsoft nás stále zásobuje novinkami, které je nutné do školení systematicky přidávat a typický zákazník z pochopitelných důvodů potřebuje školení maximálně přizpůsobit zkušenostem týmu. Řada mých školení má již mnoho různých podob pro seniorní vývojáře, začátečníky či skupiny analytiků. Na základě mnoha hodin přípravných prácí dokážu během jediného dne předat synergicky poskládané informace, které jiní lektoři ve školících firmách předávají mnohonásobně delší dobu. Snažím se zvyšovat hodnotu mých služeb a společně s tím již nemám jinou možnost, než od 1. ledna 2022 zvýšit i ceny služeb.

Základní cenová nabídka

konzultační hodinová sazba 3.000 Kč
vývoj ~ manday 8.000 Kč
celodenní firemní školení od 26.000 Kč
půldenní školení od 15.000 Kč
code-review od 10.000 Kč

Dále je možné vytvářet školení kombinováním osnov nebo tématicky zcela na zakázku. Cena školení je určena dohodou podle témat školení. Za příplatek je možné ze školení pořídit i záznam pro budoucí kolegy.

Jak se domluvit?

Na základě úvodní komunikace e-mailem nebo po telefonu mi předáte představu o tom, s čím potřebujete pomoci. Na základě tohoto vstupu vybereme vhodné aktivity, které vám nejvíce pomohou a domluvíme termín společného setkání. Pro plánování termínu se podívejte do sekce kontakt, kde si můžete ověřit mou dostupnost .

kontakt zde

Dotazy, poptávky a objednávky

mirek@miroslavholec.cz
Loading