Slovenská verzeSlovensky

👨‍🎓 Firemní školení a veřejné termíny

Poskytuji školení, které pokrývají celou problematiku vývoje webových aplikací a REST služeb na platformě .NET Core. Vedle firemních školení vypisuji i veřejné termíny, které jsou ideální pro jednotlivce a menší skupiny do 4 vývojářů. V rámci mých školení ukazuji technologie vždy tak, jak se mi je osvědčilo na řadě projektů používat.🏫 Přečtete si jak probíhají má školení

👨‍💻 Technologický mindset

CORE Vývoj aplikací v ASP.NET Core

Nejoblíbenější školení roku 2019, na kterém se seznámíte s celým konceptem .NET Core a ASP.NET Core aplikací a napíšete si vlastní mikroslužbu s využitím endpoint routingu v nejnovější verzi ASP.NET Core.

Termíny školení

  • 🍀 kdykoliv ve firmě
  • 🍀 11. - 12. března 2020 v Praze
Informace a rezervace

REST Vývoj REST API v .NET Core

Toto školení Vás uvede do komplikované problematiky návrhu REST API a seznámí Vás se všemi současnými trendy. V rámci školení se naučíte navrhovat REST API pomocí Open API Specification a využívat ASP.NET Core pro vývoj REST služeb.

Termíny školení

  • 🍀 kdykoliv ve firmě
  • 🍀 25. - 26. března 2020 v Praze
Informace a rezervace

GRPC Microservices v ASP.NET Core gRPC

WCFka mizí v propadlišti dějin. Vy naštěstí nemusíte propadat panice a využít nové a rychlé gRPC pro komunikaci mezi webovými službami. Během dvoudenního školení si náhradu za WCF vyzkoušíte na vlastní kůži.

Termíny školení

  • 🍀 kdykoliv ve firmě
  • 🍀 18. - 19. března 2020 v Praze
Informace a rezervace

BEST Tipy a triky pro ASP.NET Core

Platforma .NET Core již nějaký pátek existuje a s ní vznikla řada zajímavých nástrojů a postupů, které Vám mohou usnadnit vývoj aplikací. Rozšířil jsem kompilát tipů o praktické ukázky a v podobě školení přináším to nejzajímavější, co by měl každý vývojář znát.

Termíny školení

  • 🍀 kdykoliv ve firmě
  • 🍀 31. března 2020 v Praze
Informace a rezervace

👨‍🎓 Firemní školení - pouze inhouse

Chcete-li sestavit školení na míru, určitě si vyberete z témat, které uvádím níže. Každé níže uvedené téma mám koncipováno zhruba na jeden den v závislosti na praktickém procvičování a velikosti týmu.Kde jsem školil

Školím v malých i velkých vývojářských týmech. Většinu klientů školím in-house, někteří navštěvují mé veřejné kurzy.

Microsoft Solitea Honeywell METRANS Byznys Partners Eltodo Webkomplet Internet Projekt Altus Software MPSS Albion Alpiq Services Společnost pro e-health databáze Nexum Trilog Unipex Asseco Solutions Globus

Co říkají vývojáři

Hodnocení ze školení REST API

ukázat další ohlasy ⇓


Co říkají klienti

Mirek nám pomohl s proniknutím a implementací EF do našich aplikací. Srozumitelná a zároveň precizní komunikace, obrovský technologický rozhled. Mohu doporučit. ✑ Filip Tůma, Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
Naše školení bylo na míru, takže se týkalo toho, co nás zajímalo nejvíce. Nejvíce jsme ocenili proaktivní přístup a snahu řešit i dotazy, které šly nad rámec školení. ✑ Mgr. Lenka Hudečková, Software Architect, UNIPEX CZ s.r.o.
Loading
Otevřít chat
Školení 2020
👍 Vývoj aplikací v ASP.NET Core
👍 Vývoj REST API v .NET Core
👍 Microservices v ASP.NET Core gRPC
👍 Tipy a triky v ASP.NET Core

Miroslav Holec - Instagram