Poskytuji zbrusu nové webináře, konzultace a všechna dosavadní školení i v on-line podobě pro Česko i celé Slovensko.
Slovenská verzeSlovensky

👨‍🎓 Firemní školení

Poskytuji školení, které pokrývají celou problematiku vývoje webových aplikací a REST služeb na platformě NET Core. Kromě klasických firemních školení pro vývojářské týmy poskytuji také intenzivní školení pro 1 - 2 vývojáře, která suplují veřejné termíny a v krátkém čase nabízí možnost velmi efektivní formou získat potřebné know-how.🏫 Přečtete si jak probíhají má školení

👨‍💻 Technologický mindset

CORE Vývoj aplikací v ASP.NET Core

Školení, na kterém se seznámíte s celým konceptem .NET Core a ASP.NET Core aplikací a napíšete si vlastní mikroslužbu s využitím endpoint routingu v nejnovější verzi ASP.NET Core.

Informace a rezervace

GRPC Microservices v ASP.NET Core gRPC

WCFka mizí v propadlišti dějin. Vy naštěstí nemusíte propadat panice a využít nové a rychlé gRPC pro komunikaci mezi webovými službami. Během dvoudenního školení si náhradu za WCF vyzkoušíte na vlastní kůži.

Informace a rezervace

DSGN Design REST API v kostce

Školení určené pro vývojáře a analytiky ze všech platforem Vás provede osvědčenými postupy a návrhovými vzory pro návrh použitelných REST API s využitím standardu Open API Specification.

Informace a rezervace

REST Vývoj REST API v .NET Core

V rámci tohoto školení zúročíte znalosti REST API Designu a naučíte se je aplikovat v praxi. Školení Vás provede procesem založení projektu a implementace REST API na základě Open API Specification.

Informace a rezervace


Na základě dohody mohu vytvořit i školení na míru, ve kterém se zaměříme na technologie, které potřebujete používat.

Kde jsem školil

Školím v malých i velkých vývojářských týmech. Většinu klientů školím in-house, někteří navštěvují mé veřejné kurzy.

Microsoft Solitea Honeywell METRANS Byznys Partners Eltodo Webkomplet Internet Projekt Altus Software MPSS Albion Alpiq Services Společnost pro e-health databáze Nexum Trilog Unipex Asseco Solutions Globus

Co říkají vývojáři

Hodnocení ze školení REST API

ukázat další ohlasy ⇓


Co říkají klienti

Mirek nám pomohl s proniknutím a implementací EF do našich aplikací. Srozumitelná a zároveň precizní komunikace, obrovský technologický rozhled. Mohu doporučit. ✑ Filip Tůma, Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
Naše školení bylo na míru, takže se týkalo toho, co nás zajímalo nejvíce. Nejvíce jsme ocenili proaktivní přístup a snahu řešit i dotazy, které šly nad rámec školení. ✑ Mgr. Lenka Hudečková, Software Architect, UNIPEX CZ s.r.o.
Loading
Otevřít chat