=

Firemní školení

Poskytuji online a prezenční školení pokrývající vývoj webových aplikací a REST služeb. Témata mám zpracovaná do jednodenních školení, která lze libovolně kombinovat. Vybírám to nejdůležitější co by měl vývojář znát a uvádím funkcionality do souvislostí. Ukazuji jeden osvědčený způsob, jak k různým oblastem přistupovat.

Do 30. listopadu mohou týmy do 4 osob objednat školení za akční cenu 19 000 Kč ~ den.

veřejné termíny školení

Webový vývoj v .NET 6

Školení zaměřená na klíčové principy .NET 6 a webového frameworku ASP.NET Core. Školení se věnují celému životnímu cyklu webové aplikace, tvorbě vývojářských nástrojů nebo oblíbenému mapperu EF Core.

NET6 Novinky v .NET 6 a C# 10

CORE Vývoj aplikací v ASP.NET Core

AZUR Vývoj .NET aplikací pro Azure

BLZR Blazor Server & WebAssembly

EFCF Entity Framework Core

Webové služby & REST API

V oblasti vývoje HTTP služeb poskytuji školení zaměřená na design REST API a jeho praktickou implementaci v ASP.NET Core frameworku. Školení pokrývají též oblast testování REST služeb a stále oblíbenější framework gRPC.

DSGN Design REST API

REST Vývoj REST API v .NET

GRPC ASP.NET Core gRPC

Předobjednávky

Níže jsou veřejné termíny školení. Rozhodl jsem se vyhlásit předregistrace na veřejné termíny školení, které ocení menší firmy a jednotlivci. Jelikož jsou počty účastníků komornější, umožňuji během registrace uvést preference ohledně termínu a obsahu. Termín a formát tak přizpůsobím preferencím vývojářů.

Veřejná školení Místo Datum Délka Cena bez DPH Poznámky
Novinky v .NET 6 a C# 10 online 13. 10. 2022 1 den 3 900 Kč poslední šance registrovat
Vývoj aplikací v ASP.NET Core Praha + online 11/2022 1 den 4 900 Kč bestseller registrovat
Blazor Server & WebAssembly Praha + online 11/2022 2 dny 10 900 Kč registrovat
ASP.NET Core gRPC Praha + online 11/2022 1 den 4 900 Kč registrovat
Design REST API a Design First Praha + online 11/2022 2 dny 9 900 Kč exkluzivní registrovat
Vývoj REST API s Minimal APIs Praha + online 11/2022 1 den 5 900 Kč exkluzivní registrovat
Vývoj REST API v .NET MVC Praha + online 11/2022 1 den 4 900 Kč bestseller registrovat
Entity Framework Core Praha + online 11/2022 2 dny 11 900 Kč registrovat
Vývoj .NET aplikací pro Azure Praha + online 11/2022 1 den 5 900 Kč nový registrovat

Jednodenní školení

Školení koncipuji zpravidla na délku jednoho dne. Vybírám klíčová témata a ukazuji je v souvislostech na praktických ukázkách. Ukazuji vždy preferovanou a praxí osvědčenou cestu před důkladným výkladem všech možností. Díky tomu dokážu ukázat mnoho funkcionalit za krátký čas.

Jednodenní školení fungují dokonale

Úprava obsahu školení

Osnovy všech školení pravidelně aktualizuji tak, aby pokryly individuální potřeby týmů. Před školením věnuji čas přípravě a jednotlivé části osnovy upravuji podle zvyklostí týmu. Jednotlivým částem lze věnovat méně či více času dle dohody. Po dohodě lze provádět i větší zásah do osnov.

Jak probíhá úprava školení na zakázku

Webinářové rozšíření

Školení je možné co do obsahu dále rozšířit o související témata a vytvořit navazující nebo úvodní webinář. Výhodou webináře je možnost určit si veškerá témata, která Vás zajímají. Webináře vytvářím na zakázku každému týmu.

Rozšíření školení webinářem

Code Review školení

Pokukujete po více školeních, ale z každého Vás zajímá jen něco? Máte už rozepsanou aplikaci? Zvážit můžete code review, na základě kterého vytvoříme osnovu zaměřenou přesně na to, co v kódu hapruje.

Školení na základě code review

Kde jsem školil

Proškolil jsem přes 100 malých i velkých vývojářských týmů. Klienty školím prezenčně i online. Někteří navštěvují mé veřejné kurzy nebo webináře.

Solitea METRANS Byznys Partners Microsoft Webkomplet Internet Projekt Altus Software Asseco Solutions ASSA ABLOY MPSS Unipex Globus Packeta Physter NAKIT ČSOB S&T Certicon

Co říkají vývojáři

Hodnocení ze školení REST API

ukázat další ohlasy ⇓


Co říkají klienti

In-house školení ASP.NET Core REST API design + architektura bylo ze strany lektora perfektně připraveno a vedeno citlivě s ohledem na naše konkrétní požadavky, aniž by přizpůsobováním jeho obsahu „za běhu“ utrpěla srozumitelnost, logika členění a komplexnost pohledu na celou problematiku. Ing. Tomáš Planka, IT Development, Globus ČR
Mirek nám pomohl s proniknutím a implementací EF do našich aplikací. Srozumitelná a zároveň precizní komunikace, obrovský technologický rozhled. Mohu doporučit. Filip Tůma, Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
In-house školení pana Holce bylo v co nejvyšší možné míře přizpůsobeno našim individuálním požadavkům. Nejvíce oceňujeme to, že školení vycházelo z reálných projektů a získané zkušenosti jsou ihned použitelné v praxi. Ing. Miloš Jirčík, Soft-PC s.r.o.
kontakt zde

Dotazy, poptávky a objednávky

mirek@miroslavholec.cz
Loading