Slovenská verzeSlovensky

👨‍🎓 Firemní školení

Poskytuji školení, která pokrývají celou problematiku vývoje webových aplikací a REST služeb na platformě NET Core. Kromě klasických firemních školení pro vývojářské týmy poskytuji také rychlá školení pro 1 - 2 vývojáře, která v krátkém čase nabízí možnost velmi efektivní formou získat potřebné know-how.

👨‍🎓 Přečtete si jak probíhají má školení

CORE Vývoj aplikací v ASP.NET Core ⇸

Školení, na kterém se seznámíte s celým konceptem .NET Core a ASP.NET Core aplikací a napíšete si vlastní mikroslužbu s využitím endpoint routingu v nejnovější verzi ASP.NET Core.

GRPC Microservices v .NET Core gRPC ⇸

WCFka mizí v propadlišti dějin. Vy naštěstí nemusíte propadat panice a využít nové a rychlé gRPC pro komunikaci mezi webovými službami. Během dvoudenního školení si náhradu za WCF vyzkoušíte na vlastní kůži.

DSGN Design REST API v kostce ⇸

Školení určené pro vývojáře a analytiky ze všech platforem Vás provede osvědčenými postupy a návrhovými vzory pro návrh použitelných REST API s využitím standardu Open API Specification.

REST Vývoj REST API v .NET Core ⇸

V rámci tohoto školení zúročíte znalosti REST API Designu a naučíte se je aplikovat v praxi. Školení Vás provede procesem založení projektu a implementace REST API na základě Open API Specification.

EFCF Entity Framework Core ⇸

Naučím Vás myslet v ORM a používat EF Core v celém životním cyklu aplikace od základních modelovacích scénářů až po komplexnější modely. Naučíte se psát efektivní dotazy do databáze a ověřovat si jejich výkonnost.

Hledáte jiné téma?
Napište mi. Kromě výše uvedených témat, která vývojáři poptávají nejčastěji, školím i další související technologie. Pro ostatní témata Vám mohu doporučit někoho, kdo má s danou oblastí největší zkušenosti.


Na základě dohody mohu vytvořit i školení na míru, ve kterém se zaměříme na technologie, které potřebujete používat.


Kde jsem školil

Školím v malých i velkých vývojářských týmech. Většinu klientů školím in-house, někteří navštěvují mé veřejné kurzy.

Microsoft Solitea Honeywell METRANS Byznys Partners Eltodo Webkomplet Internet Projekt Altus Software MPSS Albion Alpiq Services Společnost pro e-health databáze Nexum Trilog Unipex Asseco Solutions Globus Packeta Physter Sazka

Co říkají vývojáři

Hodnocení ze školení REST API

ukázat další ohlasy ⇓


Co říkají klienti

In-house školení ASP.NET Core REST API design + architektura bylo ze strany lektora perfektně připraveno a vedeno citlivě s ohledem na naše konkrétní požadavky, aniž by přizpůsobováním jeho obsahu „za běhu“ utrpěla srozumitelnost, logika členění a komplexnost pohledu na celou problematiku. ✑ Ing. Tomáš Planka, IT Development, Globus ČR, v.o.s.
Mirek nám pomohl s proniknutím a implementací EF do našich aplikací. Srozumitelná a zároveň precizní komunikace, obrovský technologický rozhled. Mohu doporučit. ✑ Filip Tůma, Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
In-house školení pana Holce bylo v co nejvyšší možné míře přizpůsobeno našim individuálním požadavkům. Nejvíce oceňujeme to, že školení vycházelo z reálných projektů a získané zkušenosti jsou ihned použitelné v praxi. ✑ Ing. Miloš Jirčík, Soft-PC s.r.o.
Naše školení bylo na míru, takže se týkalo toho, co nás zajímalo nejvíce. Nejvíce jsme ocenili proaktivní přístup a snahu řešit i dotazy, které šly nad rámec školení. ✑ Mgr. Lenka Hudečková, Software Architect, UNIPEX CZ s.r.o.
Loading
Otevřít chat