Slovenská verzeSK

👨‍🎓 Firemní školení

Poskytuji školení pokrývající celou problematiku vývoje webových aplikací a REST služeb na platformě NET Core. Školení poskytuji vývojářským týmům do firem a jejich obsah přizpůsobuji potřebám týmů. Školím v celé ČR i na Slovensku.

Přečtete si jak školení spolu souvisejí

Školení .NET 5

Pro webové vývojáře zajímající se o .NET 5 framework jsem připravil dvě školení s aktualizovanou osnovou. První je všeobecné a poskytuje pohled na klíčové vlastnosti webového frameworku, druhé pak rozšiřuje znalosti o různá související témata.

SPOLEČNÝ ZÁKLAD PRO WEBOVÉ VÝVOJÁŘE

COR1 Vývoj aplikací v ASP.NET Core ⇸

POKROČILÁ TÉMATA PRO WEBOVÉ VÝVOJÁŘE

COR2 ASP.NET Core pro pokročilé ⇸

NÁVRH REST API

DSGN Design REST API v kostce ⇸

Školení určené pro vývojáře a analytiky ze všech platforem Vás provede osvědčenými postupy a návrhovými vzory pro návrh použitelných REST API s využitím standardu Open API Specification.

PROGRAMOVÁNÍ REST API

REST Vývoj REST API v .NET Core ⇸

V rámci tohoto školení zúročíte znalosti REST API Designu a naučíte se je aplikovat v praxi. Školení Vás provede procesem založení projektu a implementace REST API na základě Open API Specification.

UI APLIKACE BEZ JAVASCRIPTU

BLZR Blazor Server ⇸

Moderní framework pro vývoj interaktivních webových aplikací, ve kterém hraje prim C# místo JavaScriptu. Školení vás seznámí s celým životním cyklem Blazor aplikací od založení aplikace až po zahostování.

NÁHRADA ZA WCF A ALTERNATIVA K REST

GRPC ASP.NET Core gRPC ⇸

WCFka mizí v propadlišti dějin. Vy naštěstí nemusíte propadat panice a využít nové a rychlé gRPC pro komunikaci mezi webovými službami. Během dvoudenního školení si náhradu za WCF vyzkoušíte na vlastní kůži.

DATA V APLIKACI

EFCF Entity Framework Core ⇸

Naučíte se myslet v ORM a používat Entity Framework Core v celém životním cyklu aplikace od základních modelovacích scénářů až po komplexnější modely.

Hledáte jiné téma? Chcete školení na míru?
Napište mi. Kromě výše uvedených témat, která vývojáři poptávají nejčastěji, školím i další související technologie. Lze si objednat i školení postavené zcela na míru podle toho, co zrovna potřebujete. Cena školení postavených na zakázku je stanovena dohodou podle časové náročnosti přípravy.


Kde jsem školil

Školím v malých i velkých vývojářských týmech. Většinu klientů školím in-house, někteří navštěvují mé veřejné kurzy.

Microsoft Solitea Honeywell METRANS Byznys Partners Eltodo Webkomplet Internet Projekt Altus Software MPSS Albion Alpiq Services Společnost pro e-health databáze Nexum Trilog Unipex Asseco Solutions Globus Packeta Physter

Co říkají vývojáři

Hodnocení ze školení REST API

ukázat další ohlasy ⇓


Co říkají klienti

In-house školení ASP.NET Core REST API design + architektura bylo ze strany lektora perfektně připraveno a vedeno citlivě s ohledem na naše konkrétní požadavky, aniž by přizpůsobováním jeho obsahu „za běhu“ utrpěla srozumitelnost, logika členění a komplexnost pohledu na celou problematiku. ✑ Ing. Tomáš Planka, IT Development, Globus ČR, v.o.s.
Mirek nám pomohl s proniknutím a implementací EF do našich aplikací. Srozumitelná a zároveň precizní komunikace, obrovský technologický rozhled. Mohu doporučit. ✑ Filip Tůma, Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
In-house školení pana Holce bylo v co nejvyšší možné míře přizpůsobeno našim individuálním požadavkům. Nejvíce oceňujeme to, že školení vycházelo z reálných projektů a získané zkušenosti jsou ihned použitelné v praxi. ✑ Ing. Miloš Jirčík, Soft-PC s.r.o.
Naše školení bylo na míru, takže se týkalo toho, co nás zajímalo nejvíce. Nejvíce jsme ocenili proaktivní přístup a snahu řešit i dotazy, které šly nad rámec školení. ✑ Mgr. Lenka Hudečková, Software Architect, UNIPEX CZ s.r.o.
Loading