Slovenská verze

Miroslav Holec Školím oblasti, které váš tým provedou kompletním procesem vývoje webových aplikací a REST služeb v ASP.NET Core.

👨‍🎓 Firemní a veřejná školení

Poskytuji školení, které pokrývají celou problematiku vývoje webových aplikací a REST služeb na platformě .NET Core. Vedle firemních školení vypisuji občasně i veřejné termíny, které jsou ideální pro jednotlivce nebo menší skupiny.

CORE Vývoj aplikací v ASP.NET Core

Nejoblíbenější školení roku 2019, na kterém se seznámíte s celým konceptem .NET Core a ASP.NET Core aplikací a napíšete si vlastní mikroslužbu s využitím endpoint routingu v nejnovější verzi ASP.NET Core.

Termín Místo Cena
🍀 18. - 19. března 2020 Praha, PwC 7.790 Kč info / objednávka
👨‍🎓 Kdykoliv u vás ve firmě info pro firmy

REST Vývoj REST API v .NET Core

Toto školení Vás uvede do komplikované problematiky návrhu REST API a seznámí Vás se všemi současnými trendy. V rámci školení se naučíte navrhovat REST API pomocí Open API Specification a využívat ASP.NET Core pro vývoj REST služeb.

Termín Místo Cena
🍀 21. - 23. ledna 2020 Praha, PwC 11.900 Kč info / objednávka
🍀 25. - 26. března 2020 Praha, PwC 7.790 Kč info / objednávka
👨‍🎓 Kdykoliv u vás ve firmě info pro firmy

GRPC Microservices v ASP.NET Core gRPC

WCFka mizí v propadlišti dějin. Vy naštěstí nemusíte propadat panice a využít nové a rychlé gRPC pro komunikaci mezi webovými službami. Během dvoudenního školení si náhradu za WCF vyzkoušíte na vlastní kůži.

Termín Místo Cena
🍀 11. - 12. března 2020 Praha, PwC 7.790 Kč info / objednávka
👨‍🎓 Kdykoliv u vás ve firmě info pro firmy

BEST Tipy a triky pro ASP.NET Core

Platforma .NET Core již nějaký pátek existuje a s ní vznikla řada zajímavých nástrojů a postupů, které Vám mohou usnadnit vývoj aplikací. Rozšířil jsem kompilát tipů o praktické ukázky a v podobě školení přináším to nejzajímavější, co by měl každý vývojář znát.

Termín Místo Cena
🍀 31. března 2020 Praha, PwC 4.570 Kč info / objednávka
👨‍🎓 Kdykoliv u vás ve firmě info pro firmy

NEWS Novinky a změny v ASP.NET Core 3.0 / 3.1

Dvě velké konceptuelní změny a řada drobných vylepšení, o kterých by měl každý vývojář vědět. Nový ASP.NET Core je tady a v rámci mého školení vás provedu kompletní evolucí a migrací od verze 2.0 až po současnost.

Termín Místo Cena
🍀 28. ledna 2020 Praha, PwC 900 Kč info / objednávka
👨‍🎓 Kdykoliv u vás ve firmě info pro firmy


👨‍🎓 Další témata a školení na míru

Chcete-li sestavit školení na míru, určitě si vyberete z témat, které uvádím níže. Každé níže uvedené téma mám koncipováno na polovinu dne nebo na celý den v závislosti na praktickém procvičování.Kde jsem školil

Školím v malých i velkých vývojářských týmech. Většinu klientů školím in-house, někteří navštěvují mé veřejné kurzy.

Microsoft Solitea Honeywell METRANS Byznys Partners Eltodo Webkomplet Internet Projekt Altus Software MPSS Albion Alpiq Services Společnost pro e-health databáze Nexum Trilog Unipex Asseco Solutions

Co říkají vývojáři

Hodnocení ze školení REST API Hodnocení ze školení ASP.NET Core Hodnocení ze školení ASP.NET Core

ukázat další ohlasy ⇓


Co říkají klienti

Mirek nám pomohl s proniknutím a implementací EF do našich aplikací. Srozumitelná a zároveň precizní komunikace, obrovský technologický rozhled. Mohu doporučit. ✑ Filip Tůma, Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
Naše školení bylo na míru, takže se týkalo toho, co nás zajímalo nejvíce. Nejvíce jsme ocenili proaktivní přístup a snahu řešit i dotazy, které šly nad rámec školení. ✑ Mgr. Lenka Hudečková, Software Architect, UNIPEX CZ s.r.o.
👨‍🎓 Čerstvá školení 2020
👍 Vývoj aplikací v ASP.NET Core
👍 Vývoj REST služeb v .NET Core
👍 Microservices v ASP.NET Core gRPC
👍 Tipy a triky v ASP.NET Core
👍 Změny v ASP.NET Core 3.x