=

Firemní školení

Poskytuji online a prezenční školení pokrývající vývoj webových aplikací a REST služeb. Témata mám zpracovaná do jednodenních školení, která lze libovolně kombinovat. Vybírám to nejdůležitější co by měl vývojář znát a uvádím funkcionality do souvislostí. Ukazuji jeden osvědčený způsob, jak k různým oblastem přistupovat.

Přečtěte si jak fungují jednodenní školení

Webový vývoj v .NET 6

Školení zaměřená na klíčové principy .NET 6 a webového frameworku ASP.NET Core. Školení se věnují celému životnímu cyklu webové aplikace, tvorbě vývojářských nástrojů nebo oblíbenému mapperu EF Core.

NET6 Novinky v .NET 6 a C# 10

🗓️ veřejný termín dne 13. 10. 2022

CORE Vývoj aplikací v ASP.NET Core

⭐ nové

AZUR Vývoj .NET aplikací pro Azure

BLZR Blazor Server & WebAssembly

EFCF Entity Framework Core

Webové služby & REST API

V oblasti vývoje HTTP služeb poskytuji školení zaměřená na design REST API a jeho praktickou implementaci v ASP.NET Core frameworku. Školení pokrývají též oblast testování REST služeb a stále oblíbenější framework gRPC.

DSGN Design REST API

REST Vývoj REST API v .NET

GRPC ASP.NET Core gRPC


Jednodenní školení

Školení koncipuji na délku jednoho dne. Vybírám klíčová témata a ukazuji je v souvislostech na praktických ukázkách. Ukazuji vždy preferovanou a praxí osvědčenou cestu před důkladným výkladem všech možností. Díky tomu dokážu ukázat mnoho funkcionalit za krátký čas.

✍️ Jednodenní školení fungují dokonale

Úprava obsahu školení

Osnovy všech školení pravidelně aktualizuji tak, aby pokryly individuální potřeby týmů. Před školením věnuji čas přípravě a jednotlivé části osnovy upravuji podle zvyklostí týmu. Jednotlivým částem lze věnovat méně či více času dle dohody. Po dohodě lze provádět i větší zásah do osnov.

✍️ Jak probíhá úprava školení na zakázku

Webinářové rozšíření

Školení je možné co do obsahu dále rozšířit o související témata a vytvořit navazující nebo úvodní webinář. Výhodou webináře je možnost určit si veškerá témata, která Vás zajímají. Webináře vytvářím na zakázku každému týmu.

✍️ Rozšíření školení webinářem

Code Review školení

Pokukujete po více školeních, ale z každého Vás zajímá jen něco? Máte už rozepsanou aplikaci? Zvážit můžete code review, na základě kterého vytvoříme osnovu zaměřenou přesně na to, co v kódu hapruje.

✍️ Školení na základě code review

Kde jsem školil

Proškolil jsem přes 100 malých i velkých vývojářských týmů. Klienty školím prezenčně i online. Někteří navštěvují mé veřejné kurzy nebo webináře.

Solitea METRANS Byznys Partners Microsoft Webkomplet Internet Projekt Altus Software Asseco Solutions ASSA ABLOY MPSS Unipex Globus Packeta Physter NAKIT ČSOB S&T Certicon

Co říkají vývojáři

Hodnocení ze školení REST API

ukázat další ohlasy ⇓


Co říkají klienti

In-house školení ASP.NET Core REST API design + architektura bylo ze strany lektora perfektně připraveno a vedeno citlivě s ohledem na naše konkrétní požadavky, aniž by přizpůsobováním jeho obsahu „za běhu“ utrpěla srozumitelnost, logika členění a komplexnost pohledu na celou problematiku. ✑ Ing. Tomáš Planka, IT Development, Globus ČR, v.o.s.
Mirek nám pomohl s proniknutím a implementací EF do našich aplikací. Srozumitelná a zároveň precizní komunikace, obrovský technologický rozhled. Mohu doporučit. ✑ Filip Tůma, Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
In-house školení pana Holce bylo v co nejvyšší možné míře přizpůsobeno našim individuálním požadavkům. Nejvíce oceňujeme to, že školení vycházelo z reálných projektů a získané zkušenosti jsou ihned použitelné v praxi. ✑ Ing. Miloš Jirčík, Soft-PC s.r.o.
kontakt zde

Dotazy, poptávky a objednávky

mirek@miroslavholec.cz
Loading