Konzultant a lektor pro [ASP].NET Core & REST API

Miroslav Holec Školím oblasti, které váš tým provedou kompletním procesem vývoje RESTových služeb v ASP.NET Core

Všechna má školení mám postavená na hodnotách, kterých si klienti nejvíce váží. Z mých školení vývojáři odchází spokojení a schopní získané znalosti prakticky použít.

Zde popisuji, jak má školení probíhají


👨‍🎓 Témata školení pro firmy

Pětice školení níže je poskládána tak, aby pokryla celou problematiku vývoje REST API. Každé školení lze absolvovat nezávisle na druhém.

Série zaměřená na vývoj REST APIPřecházíte-li z .NET Frameworku na .NET Core a věnujete se vývoji RESTových služeb, doporučuji Vám kurz Vývoj aplikací v ASP.NET Core pro pochopení principů, na kterých je postaven webový framework a následně pokračovat dalšími tématickými kurzy.

Chci školení do firmy ☛ jednotná cena 21.000 Kč / školící denKde jsem školil

Školím v malých i velkých vývojářských týmech. Většinu klientů školím in-house, někteří navštěvují mé veřejné kurzy.

Microsoft Solitea Honeywell METRANS Partners MPSS

Nexum Trilog a.s., METRANS a.s., Alpiq Services CZ, s.r.o, Unipex CZ s.r.o., OKsystem a.s., Společnost pro eHealth databáze, a.s., ADLER Czech a.s., Sense4code, s.r.o. a další...

Co říkají vývojáři

Hodnocení ze školení REST API Hodnocení ze školení ASP.NET Core Hodnocení ze školení ASP.NET Core

ukázat další ohlasy ⇓


Co říkají klienti

Mirek nám pomohl s proniknutím a implementací EF do našich aplikací. Srozumitelná a zároveň precizní komunikace, obrovský technologický rozhled. Mohu doporučit. Filip Tůma, Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
Naše školení bylo na míru, takže se týkalo toho, co nás zajímalo nejvíce. Nejvíce jsme ocenili proaktivní přístup a snahu řešit i dotazy, které šly nad rámec školení. Mgr. Lenka Hudečková, Software Architect, UNIPEX CZ s.r.o.