🗞️ DOTNET NEWS

👨‍🎓 Firemní školení

Poskytuji online i inhouse školení pokrývající celou problematiku vývoje webových aplikací a REST služeb. Témata mám zpracovaná do jednodenních školení, která lze libovolně kombinovat. Vybírám to nejdůležitější co by měl vývojář znát a uvádím funkcionality do souvislostí. Ukazuji jeden osvědčený způsob, jak k různým oblastem přistupovat.

Jaký je průběh školení online a inhouse?

Podzimní novinka! Poskytuji na míru připravená půldenní
školení se zaměřením na migrace mezi různými verzemi frameworku. 👍👍👍

Webový vývoj v .NET 6

Školení zaměřená na klíčové principy .NET 6 a webového frameworku ASP.NET Core. Věnuje se životnímu cyklu aplikace, konfiguraci a hlavním modulům frameworku. Představuje nutný základ pro každého vývojáře.

⏰ Délka školení: 1 den

SPOLEČNÝ ZÁKLAD PRO WEBOVÉ VÝVOJÁŘE

školení Vývoj aplikací v ASP.NET Core ⇸

KNIHOVNY V .NET 6, NÁSTROJE A DALŠÍ TÉMATA

školení .NET 6 a nástroje pro vývojáře ⇸

ÚSPĚŠNÝ UPDATE NA NOVÝ FRAMEWORK

školení Migrace 2.x > 3.x > 5.x > 6.x ⇸

Vývoj REST API služeb

V oblasti vývoje HTTP služeb poskytuji školení zaměřená na design REST API a jeho praktickou implementaci v ASP.NET Core frameworku. Nakonec třetí školení se věnuje tématu testování REST služeb.

⏰ Délka školení: 1 den

NÁVRH REST API PRO VÝVOJÁŘE A ANYLYTIKY

školení Design REST API ⇸

PSANÍ REST API PRO VÝVOJÁŘE

školení Vývoj REST API ⇸

TESTOVÁNÍ REST API PRO VÝVOJÁŘE

školení Testování REST API ⇸

Oblíbené frameworky

Společně s výše uvedenými školeními souvisí i další frameworky a technologie. Používám je téměř na denní bázi a byla by škoda z portfolia školení tato témata vynechat.

⏰ Délka školení: 1 den

NÁHRADA ZA WCF A ALTERNATIVA K REST

školení ASP.NET Core gRPC

KLIENTSKÉ WEBOVÉ APLIKACE V C#

školení ASP.NET Core Blazor

OBJEKTOVĚ RELAČNÍ MAPOVÁNÍ

školení Entity Framework Core 5 ⇸

Hledáte jiné téma? Chcete školení na míru?
Napište mi. Kromě výše uvedených témat, která vývojáři poptávají nejčastěji, školím i další související technologie. Lze si objednat i školení postavené zcela na míru podle toho, co zrovna potřebujete. Cena školení postavených na zakázku je stanovena dohodou podle časové náročnosti přípravy.

Kde jsem školil

Školím v malých i velkých vývojářských týmech. Klienty školím online a in-house. Někteří navštěvují mé veřejné kurzy nebo webináře.

Microsoft Solitea Honeywell METRANS Byznys Partners Eltodo Webkomplet Internet Projekt Altus Software MPSS Albion Alpiq Services Společnost pro e-health databáze Nexum Trilog Unipex Asseco Solutions Globus Packeta Physter

Co říkají vývojáři

Hodnocení ze školení REST API

ukázat další ohlasy ⇓


Co říkají klienti

In-house školení ASP.NET Core REST API design + architektura bylo ze strany lektora perfektně připraveno a vedeno citlivě s ohledem na naše konkrétní požadavky, aniž by přizpůsobováním jeho obsahu „za běhu“ utrpěla srozumitelnost, logika členění a komplexnost pohledu na celou problematiku. ✑ Ing. Tomáš Planka, IT Development, Globus ČR, v.o.s.
Mirek nám pomohl s proniknutím a implementací EF do našich aplikací. Srozumitelná a zároveň precizní komunikace, obrovský technologický rozhled. Mohu doporučit. ✑ Filip Tůma, Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
In-house školení pana Holce bylo v co nejvyšší možné míře přizpůsobeno našim individuálním požadavkům. Nejvíce oceňujeme to, že školení vycházelo z reálných projektů a získané zkušenosti jsou ihned použitelné v praxi. ✑ Ing. Miloš Jirčík, Soft-PC s.r.o.
Loading