🦠 COVID-19: Všechna školení nyní také on-line. Přečtěte si mé tipy na vzdělávání v době koronavirové.
Slovenská verzeSlovensko

👨‍🎓 Firemní školení

Poskytuji školení pokrývající celou problematiku vývoje webových aplikací a REST služeb na platformě NET Core. Školení poskytuji vývojářským týmům do firem a jejich obsah přizpůsobuji potřebám týmů. Školím v celé ČR i na Slovensku.

Přečtete si jak školení spolu souvisejí

Školení .NET 5

Přichází další verze frameworku a byla by velká škoda ji nechat bez povšimnutí. Připravil jsem dvě osnovy školení, které pomohou vývojářům z .NET Frameworku přesedlat rovnou na .NET 5 a .NET Core vývojářům se zorientovat v tom, co přináší .NET 5 nového.

ÚVOD PRO .NET FRAMEWORK VÝVOJÁŘE

NET5 Pro .NET Framework vývojáře ⇸

NOVINKY PRO .NET CORE VÝVOJÁŘE

NET5 Update pro .NET Core vývojáře ⇸

SPOLEČNÝ ZÁKLAD

CORE Vývoj aplikací v ASP.NET Core ⇸

Školení, na kterém se seznámíte s kompletním konceptem .NET Core a ASP.NET Core aplikací představuje znalostní minimum pro vývoj moderních aplikací.

DATA V APLIKACI

EFCF Entity Framework Core ⇸

Naučíte se myslet v ORM a používat Entity Framework Core v celém životním cyklu aplikace od základních modelovacích scénářů až po komplexnější modely.

STANDARDIZACE REST API

DSGN Design REST API v kostce ⇸

Školení určené pro vývojáře a analytiky ze všech platforem Vás provede osvědčenými postupy a návrhovými vzory pro návrh použitelných REST API s využitím standardu Open API Specification.

PROGRAMOVÁNÍ REST API

REST Vývoj REST API v .NET Core ⇸

V rámci tohoto školení zúročíte znalosti REST API Designu a naučíte se je aplikovat v praxi. Školení Vás provede procesem založení projektu a implementace REST API na základě Open API Specification.

SPA APLIKACE BEZ JAVASCRIPTU

BLZR Blazor Server ⇸

Moderní framework pro vývoj interaktivních webových aplikací, ve kterém hraje prim C# místo JavaScriptu. Školení vás seznámí s celým životním cyklem Blazor aplikací od založení aplikace až po zahostování.

NÁHRADA ZA WCF A ALTERNATIVA K REST

GRPC ASP.NET Core gRPC ⇸

WCFka mizí v propadlišti dějin. Vy naštěstí nemusíte propadat panice a využít nové a rychlé gRPC pro komunikaci mezi webovými službami. Během dvoudenního školení si náhradu za WCF vyzkoušíte na vlastní kůži.

Hledáte jiné téma? Chcete školení na míru?
Napište mi. Kromě výše uvedených témat, která vývojáři poptávají nejčastěji, školím i další související technologie. Lze si objednat i školení postavené zcela na míru podle toho, co zrovna potřebujete. Cena školení postavených na zakázku je stanovena dohodou podle časové náročnosti přípravy.


Kde jsem školil

Školím v malých i velkých vývojářských týmech. Většinu klientů školím in-house, někteří navštěvují mé veřejné kurzy.

Microsoft Solitea Honeywell METRANS Byznys Partners Eltodo Webkomplet Internet Projekt Altus Software MPSS Albion Alpiq Services Společnost pro e-health databáze Nexum Trilog Unipex Asseco Solutions Globus Packeta Physter

Co říkají vývojáři

Hodnocení ze školení REST API

ukázat další ohlasy ⇓


Co říkají klienti

In-house školení ASP.NET Core REST API design + architektura bylo ze strany lektora perfektně připraveno a vedeno citlivě s ohledem na naše konkrétní požadavky, aniž by přizpůsobováním jeho obsahu „za běhu“ utrpěla srozumitelnost, logika členění a komplexnost pohledu na celou problematiku. ✑ Ing. Tomáš Planka, IT Development, Globus ČR, v.o.s.
Mirek nám pomohl s proniknutím a implementací EF do našich aplikací. Srozumitelná a zároveň precizní komunikace, obrovský technologický rozhled. Mohu doporučit. ✑ Filip Tůma, Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
In-house školení pana Holce bylo v co nejvyšší možné míře přizpůsobeno našim individuálním požadavkům. Nejvíce oceňujeme to, že školení vycházelo z reálných projektů a získané zkušenosti jsou ihned použitelné v praxi. ✑ Ing. Miloš Jirčík, Soft-PC s.r.o.
Naše školení bylo na míru, takže se týkalo toho, co nás zajímalo nejvíce. Nejvíce jsme ocenili proaktivní přístup a snahu řešit i dotazy, které šly nad rámec školení. ✑ Mgr. Lenka Hudečková, Software Architect, UNIPEX CZ s.r.o.
Loading