=

Firemní školení

Poskytuji prezenční i online školení pokrývající vývoj webových aplikací a REST služeb. Témata mám zpracovaná do jednodenních školení, která lze libovolně kombinovat. Vybírám to nejdůležitější co by měl vývojář znát a uvádím funkcionality do souvislostí. Ukazuji jeden osvědčený způsob, jak k různým oblastem přistupovat.

Přečtěte si jak fungují jednodenní školení
Školení .NETu

Novinky v .NET 8 a C# nové

Webové aplikace v .NET 8

Blazor Server

Entity Framework Core


Azure a Azure DevOps

Vývoj .NET aplikací pro Azure

Úvod do Azure DevOps


Webové služby️

Design REST API

Vývoj REST API v .NET

Minimal APIs + Clean Architecture nové

ASP.NET Core gRPC


Další často poptávané

Unit Testy v C# a .NET

Implementace GPT v .NETnové

Jednodenní školení

Školení koncipuji zpravidla na délku jednoho dne. Vybírám klíčová témata a ukazuji je v souvislostech na praktických ukázkách. Ukazuji vždy preferovanou a praxí osvědčenou cestu před důkladným výkladem všech možností. Díky tomu dokážu ukázat mnoho funkcionalit za krátký čas.

Jednodenní školení fungují dokonale

Úprava obsahu školení

Osnovy všech školení pravidelně aktualizuji tak, aby pokryly individuální potřeby týmů. Před školením věnuji čas přípravě a jednotlivé části osnovy upravuji podle zvyklostí týmu. Jednotlivým částem lze věnovat méně či více času dle dohody. Po dohodě lze provádět i větší zásah do osnov.

Jak probíhá úprava školení na zakázku

Webinářové rozšíření

Školení je možné co do obsahu dále rozšířit o související témata a vytvořit navazující nebo úvodní webinář. Výhodou webináře je možnost určit si veškerá témata, která Vás zajímají. Webináře vytvářím na zakázku každému týmu.

Rozšíření školení webinářem

Code Review školení

Pokukujete po více školeních, ale z každého Vás zajímá jen něco? Máte už rozepsanou aplikaci? Zvážit můžete code review, na základě kterého vytvoříme osnovu zaměřenou přesně na to, co v kódu hapruje.

Školení na základě code review

Kde jsem školil

Proškolil jsem přes 100 malých i velkých vývojářských týmů. Klienty školím prezenčně i online. Někteří navštěvují mé veřejné kurzy nebo webináře.

Seyfor J&T Services Generali Investments Foxconn Česká spořitelna METRANS Partners Microsoft Asseco Solutions ASSA ABLOY MPSS Globus Packeta NAKIT ČSOB Axians Certicon

Co říkají vývojáři

Hodnocení ze školení REST API

ukázat další ohlasy ⇓


Co říkají klienti

In-house školení ASP.NET Core REST API design + architektura bylo ze strany lektora perfektně připraveno a vedeno citlivě s ohledem na naše konkrétní požadavky, aniž by přizpůsobováním jeho obsahu „za běhu“ utrpěla srozumitelnost, logika členění a komplexnost pohledu na celou problematiku. Ing. Tomáš Planka, IT Development, Globus ČR
Mirek nám pomohl s proniknutím a implementací EF do našich aplikací. Srozumitelná a zároveň precizní komunikace, obrovský technologický rozhled. Mohu doporučit. Filip Tůma, Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
In-house školení pana Holce bylo v co nejvyšší možné míře přizpůsobeno našim individuálním požadavkům. Nejvíce oceňujeme to, že školení vycházelo z reálných projektů a získané zkušenosti jsou ihned použitelné v praxi. Ing. Miloš Jirčík, Soft-PC s.r.o.
kontakt zde

Dotazy, poptávky a objednávky

mirek@miroslavholec.cz
Loading