=

Akční cena školení pro týmy do 4 osob

Miroslav Holec, stále aktuální článek

Většinu mých školení mám koncipovanou na délku jednoho dne. To pro firmy znamená nemalé úspory, protože vývojáři jsou mimo kancelář jen jediný den. Zatímco školící střediska mají osnovu často nataženou na délku 2 dnů, já dokážu stejný obsah předat ve zhuštěné podobě za jeden den. Zvládám to díky systematicky vytvořené osnově a zhuštění praktických cvičení do jednoho nebo dvou bloků. Rychlejší a zkušenenější vývojáři nemusí čekat na ty pomalejší, protože praktická část je pouze jedna nebo dvě.

Školení pro tým do 4 osob

Uvědomuji si, že v mnoha firmách je vývoj a údržba informačních systémů spíše podporou podnikání. Znám řadu malých týmů, které například jen spravují malý informační systém firmy, která se věnuje zcela jiné oblasti než IT. Technická oddělení pak pracují s omezeným rozpočtem. Rád bych právě těmto týmům vyšel vstříc a nabídl jim možnost absolvovat moderní školení zaměřená na nejnovější technologie.

Od podzimu 2022 mohou týmy o velikosti do 4 osob objednat školení za sníženou cenu 19 000 Kč bez DPH (dvoudenní školení za 38.000 Kč bez DPH). V rámci této ceny platí dvě menší omezení, která týmy v praxi nevyužívají. Ze školení není možné pořídit záznam školení a osnova je pevně daná dle aktuální nabídky školení. V případě úpravy osnov nebo pořízení záznamu platí standardní cena 25.000 Kč.

image-20221228165813567

Školení pro jednotlivce

Samostatní vývojáři mohou využít stejnou nabídku jako firmy do 4 osob. V praxi dokážu s vývojáři ve formátu 1:1 projít obsah za mnohem kratší čas. Lze totiž přeskočit obsah, který již vývojář zná a naopak se pozastavit u témat, která potřebuje daný vývojář poznat více do hloubky. Praktické cvičení obvykle vynecháme a místo toho jen s odstupem času konzultujeme konkrétní dotazy vývojáře e-mailem nebo online.

Další články ze zákulisí

Přečtěte si další články o mé práci technického konzultanta na volné noze

Miroslav Holec

Miroslav Holec

Jsem nezávislý konzultant a lektor na volné noze se zaměřením na vývojářské technologie Microsoftu. Školím ve firmách po celé České republice a na Slovensku.

Ze zákulisí

Po třech letech na volné noze jsem si vyšlapal fungující postupy o které bych se chtěl podělit. V tomto speciálu mého blogu odhaluji zákulisí mého podnikání. všechny články zákulisí

kontakt zde

Dotazy, poptávky a objednávky

mirek@miroslavholec.cz
Loading