=

Akční cena školení pro týmy do 4 osob

Miroslav Holec, stále aktuální článek

S příchodem podzimu přichází i skvělá šance pro menší týmy. Od září do konce listopadu mohou zakoupit malé týmy do 4 osob všechna má školení za zvýhodněnou cenu.

Většinu mých školení mám koncipovanou na délku jednoho dne. Už to pro firmy znamená nemalé úspory, protože vývojáři jsou mimo kancelář jen jeden den. Zatímco školící střediska mají osnovu často nataženou na délku 2 dnů, já dokážu stejný obsah předat ve zhuštěné podobě za jeden den. Zvládám to díky systematicky vytvořené osnově a zhuštění praktických cvičení na konci školícího dne. Rychlejší a zkušenenější vývojáři nemusí čekat na ty pomalejší, protože workshop je jen jeden na konci dne.

porovnani-osnov-stredisko-firemni

I školení o stejné délce jsou ale ve firemní variantě mnohem výhodnější. Například mé nové školení zaměřené na Azure školící střediska nabízí za cenu 7 000 Kč. Má firemní varianta téhož školení vyjde celý tým na 25 000 Kč. To znamená, že už při 4 vývojářích firma ušetří 3 000 Kč. U desetičlenného týmu jsou výdaje třetinové.

ceny-skoleni-miroslav-holec-standard

Školení pro tým do 4 osob

Uvědomuji si, že v mnoha firmách je vývoj a údržba informačních systémů spíše podporou podnikání. Znám řadu malých týmů, které například jen spravují malý informační systém firmy věnující se zcela jiné oblasti než IT. Technická oddělení pak pracují s omezeným rozpočtem. Rád bych právě těmto týmům vyšel vstříc a nabídl jim možnost absolvovat moderní školení zaměřená na nejnovější technologie.

Během celého podzimu 2022 mohou týmy o velikosti do 4 osob objednat školení za sníženou cenu 19 000 Kč bez DPH. Školení lze objednávat i s realizací v roce 2023. Tato akční cena bude platná do konce roku 2022.

ceny-skoleni-miroslav-holec-podzim-akcni

 

Další články ze zákulisí

Přečtěte si další články o mé práci technického konzultanta na volné noze

Miroslav Holec

Miroslav Holec

Jsem nezávislý konzultant a lektor na volné noze se zaměřením na vývojářské technologie Microsoftu. Školím ve firmách po celé České republice a na Slovensku.

Ze zákulisí

Po třech letech na volné noze jsem si vyšlapal fungující postupy o které bych se chtěl podělit. V tomto speciálu mého blogu odhaluji zákulisí mého podnikání. všechny články zákulisí

kontakt zde

Dotazy, poptávky a objednávky

mirek@miroslavholec.cz
Loading