Slovenská verzeSK

Pozvánka na MS Fest 2015 - Application Insights a ReSharper

Už se železnou pravidelností se i tento rok koná konference MS Fest, na které se mohou vývojáři dozvědět novinky ze světa IT, cloudového prostředí Microsoft Azure a samozřejmě i .NET Frameworku. MS Fest bude přístupný tradičně zdarma ve třech lokalitách (Brno, Praha, Bratislava)

Miroslav Holec

Miroslav Holec

3. října. 2015
upraven 29. ledna. 2016

Tento článek je již velmi zastaralý. Zastaralé články nemusí popisovat aktuální stav technologií, nejideálnější řešení a můj aktuální pohled na danou technologii.

Aktualizace 11.10.2015

Už se železnou pravidelností se i tento rok koná konference MS Fest, na které se mohou vývojáři dozvědět novinky ze světa IT, cloudového prostředí Microsoft Azure a samozřejmě i .NET Frameworku. MS Fest bude přístupný tradičně zdarma ve třech lokalitách:

  • Brno (10.10.2015 - 11.10.2015)
  • Praha (pravděpodobně druhá polovina listopadu)
  • Bratislava

Tímto Vás zvu také na dvě mé přednášky (zatím jen Brněnské termíny):

Monitoring a diagnostika aplikací s Application Insights

Protože se monitoring a diagnostika aplikací týká prakticky každého vývojáře, je představení služby Application Insights, se kterou posledních několik měsíců pracuji téměř samozřejmostí. Přednáška je koncipována jako úvod do technologie včetně více než 40 minutového dema služby a kódu.

ReSharper jak ho neznáte

S ReSharperem pracuji několik let a poslední rok ho i často školím. Měl jsem možnost pochopit, že klávesové zkratky nejsou všechno a co skutečně vývojáři udělá radost jsou drobné nástroje, které ReSharper poskytuje. I v této přednášce budu mluvit o produktivitě a úspoře času, jen se zaměřím na to, co o ReSharperu vývojáři neví. Díky dlouhodobé spolupráci s JetBrains navíc budu moci rozdat v rámci přednášky i drobné dárky.

Účast na pražské části konference upřesním v tomto příspěvku a na Twitteru.


Diskuse

Loading