Zajímáte se o Azure? Přijďte do Brna na Global Azure Bootcamp 2017

Miroslav Holec

Miroslav Holec

30. března. 2017

Přestože máme za sebou teprve březen, v Čechách i na Moravě už proběhla celá řada konferencí a i nejbližší měsíce vypadají v tomto ohledu plodně. Velmi se v tomto ohledu angažuje Brno, kde se i letos 22. 4. 2017 uskuteční Global Azure Bootcamp, který by si příznivci i zájemci o Microsoft Azure neměli nechat ujít.

Global Azure Bootcamp se koná v téměř 220 místech světa a poskytuje posluchačům příležitost seznámit se s praktickým použitím Microsoft Azure služeb. Nyní máte možnost registrovat se na akci a hlasovat o tématech, která byste na Brněnském Bootcampu chtěli slyšet. Chystají se 3 paralelní tracky, které nabídnou zajímavá témata po celý sobotní den.

Témata na Global Azure Bootcamp

Témat je celá řada a každý kdo chce přijít a registruje se na akci má možnost ovlivnit program svým hlasováním (pro neomezené množství přednášek). Stojí za to zmínit, že přijít si můžete poslechnout i jednu přednášku, která Vás v programu zaujme. Níže popisuji dvě vlastní témata o kterých na akci promluvím.

Serverless computing

Na přednášce se seznámíte s novým trendem "serverless computing", který je v Azure zastoupen službami Azure Functions, Logic Apps či Microsoft Flow. Díky těmto službám můžete implementovat aplikační logiku a propojovat různé služby buď zcela bez psaní kódu nebo můžete hostovat váš kód bez nutnosti hostovat celý server či webovou aplikaci. Přijďte se dozvědět, jak tento nový trend efektivně využít.

Zlepšujeme výkonnost aplikací s Redis Cache

Píšete webové aplikace, používáte moderní ORM Entity Framework a výkonnost vaší aplikace pokulhává? Ukážu vám, jak snížit zatížení relační databáze a jak prakticky začlenit do architektury vaší webové aplikace rychlou Azure Redis Cache. Uvedené informace budou platné i pro Redis Cache, kterou můžete zdarma provozovat na vlastní infrastruktuře.

TOP Termíny školení

ASP.NET Core se dočkal již své třetí verze a nabízí řadu možností pro vývoj webových aplikací a služeb. I v roce 2020 mám vypsané termíny na nejrůznější témata od základů .NET Core přes vývoj REST API až po mikroslužby pomocí gRPC.

Termín Místo
🍀 Novinky a změny v ASP.NET Core 3.x leden 2020 Praha více
🍀 Vývoj REST API v .NET Core (třídenní) leden 2020 Praha více
🍀 Vývoj aplikací v ASP.NET Core březen 2020 Praha více
🍀 Microservices v ASP.NET Core gRPC březen 2020 Praha více
🍀 Vývoj REST API v .NET Core (dvoudenní) březen 2020 Praha více
🍀 Tipy a triky pro ASP.NET Core březen 2020 Praha více

👨‍🎓 Čerstvá školení 2020
👍 Vývoj aplikací v ASP.NET Core
👍 Vývoj REST služeb v .NET Core
👍 Microservices v ASP.NET Core gRPC
👍 Tipy a triky v ASP.NET Core
👍 Změny v ASP.NET Core 3.x