Zajímáte se o Azure? Přijďte do Brna na Global Azure Bootcamp 2017

Miroslav Holec

Miroslav Holec & Global Azure Bootcamp

Publikován 30. března 2017 | Azure, Devtips

Přestože máme za sebou teprve březen, v Čechách i na Moravě už proběhla celá řada konferencí a i nejbližší měsíce vypadají v tomto ohledu plodně. Velmi se v tomto ohledu angažuje Brno, kde se i letos 22. 4. 2017 uskuteční Global Azure Bootcamp, který by si příznivci i zájemci o Microsoft Azure neměli nechat ujít.

.NET Core

Nová podzimní školení .NET Core a Entity Framework Core

Chcete se dozvědět o novinkách v moderním vývojářském stacku (ASP).NET Core a Entity Framework Core? Připravil jsem krátká úderná školení, ve kterých se zaměřím na nové aspekty těchto technologií. Žádná omáčka a žádné opáčko toho, co už znáte. Prostě jen to nové.

Global Azure Bootcamp se koná v téměř 220 místech světa a poskytuje posluchačům příležitost seznámit se s praktickým použitím Microsoft Azure služeb. Nyní máte možnost registrovat se na akci a hlasovat o tématech, která byste na Brněnském Bootcampu chtěli slyšet. Chystají se 3 paralelní tracky, které nabídnou zajímavá témata po celý sobotní den.

Témata na Global Azure Bootcamp

Témat je celá řada a každý kdo chce přijít a registruje se na akci má možnost ovlivnit program svým hlasováním (pro neomezené množství přednášek). Stojí za to zmínit, že přijít si můžete poslechnout i jednu přednášku, která Vás v programu zaujme. Níže popisuji dvě vlastní témata o kterých na akci promluvím.

Serverless computing

Na přednášce se seznámíte s novým trendem "serverless computing", který je v Azure zastoupen službami Azure Functions, Logic Apps či Microsoft Flow. Díky těmto službám můžete implementovat aplikační logiku a propojovat různé služby buď zcela bez psaní kódu nebo můžete hostovat váš kód bez nutnosti hostovat celý server či webovou aplikaci. Přijďte se dozvědět, jak tento nový trend efektivně využít.

Zlepšujeme výkonnost aplikací s Redis Cache

Píšete webové aplikace, používáte moderní ORM Entity Framework a výkonnost vaší aplikace pokulhává? Ukážu vám, jak snížit zatížení relační databáze a jak prakticky začlenit do architektury vaší webové aplikace rychlou Azure Redis Cache. Uvedené informace budou platné i pro Redis Cache, kterou můžete zdarma provozovat na vlastní infrastruktuře.

Zeptejte se


Školení webového vývoje

Krátká a úderná školení zaměřená na skutečné novinky ve světě webového vývoje.

DatumNázev školeníMístoDélkaCenaStav
08.10.2018Infrastruktura ASP.NET CorePraha3 h.1 500 KčVolná místana registraci ⇒
08.10.2018Úvod do Entity Framework CorePraha4 h.1 900 KčVolná místana registraci ⇒
09.10.2018RESTful Web API s ASP.NET Core MVCPraha3 h.1 500 KčVolná místana registraci ⇒
09.10.2018Diagnostika aplikací s App insightsPraha4 h.1 900 KčVolná místana registraci ⇒

HOLEC, Miroslav. Zajímáte se o Azure? Přijďte do Brna na Global Azure Bootcamp 2017. Azure & ASP.NET Core Blog [online]. Praha: Miroslav Holec, ©2010-2017. Poslední změna článku 30.3.2017 [vid. 2018-09-19]. Dostupné z: https://www.miroslavholec.cz/blog/zajimate-se-o-azure-prijdte-do-brna-na-global-azure-bootcamp--2017