Konzultace .NET a odborné poradenství

Miroslav Holec

Většina firem má v současné době potíže doplnit své vývojářské týmy o schopné a nadané vývojáře. Vývoj software přináší neustále nové výzvy a klade na týmy vysoké nároky. Microsoft neustále vydává nové verze frameworků, služeb a podpůrných vývojářských technologií, které je velmi obtížné sledovat. Mou náplní práce je pomoci se firmám v technologickém světě zorientovat a udělat správná rozhodnutí.

Velkou část svého času se učím. Neustále sleduji nové trendy v oblasti vývoje aplikací, jsem v interakci s produktovými týmy v Microsoftu a vidím v praxi, jak vývojářské týmy nové i starší technologie používají. Sbírám zpětnou vazbu z různých prostředí a mám dokonalý přehled o tom, co firmám pomáhá k úspěchu.

Formát konzultací a průběh

Konzultace poskytuji online přes Skype, osobně přímo ve vašem týmu i operativně přes email nebo jiný dohodnutý kanál. Klient obvykle jen popíše tématickou oblast a situaci ke konzultaci. Na základě vzájemné dohody pak zvolíme formát konzultace, čas a místo. Vedle konzultací připravuji i různé proof of concepts, nad kterými je možné diskutovat, rozvíjet je a v konečné fázi i integrovat do cílových aplikací.