Miroslav Holec
Premium

Školení / Design REST API a Design First

Provedu vás kompletním procesem návrhu webových služeb. Základ školení tvoří seznámení s principy REST služeb a pravidla pro jejich stavbu. Druhý den se zaměřuji na proces návrhu webových služeb s pomocí Open API Specifikace metodou Design First.

Den 1 - Design REST API

Den 2 - Design First

Bonus: Ke školení dostane každý účastník přístup do mého Průvodce designem REST API na stránce restapi.cz.

Pro koho je školení

Školení je pro vývojáře, nevývojáře i technicky méně zdatné členy týmu, kteří chtějí pochopit principy RESTful API a seznámit se současnými metodami návrhu a modelování. Toto školení předpokládá pouze základní povědomí o HTTP a vývoji webových aplikací. Není potřeba umět programovat.

Podmínky a cena

Doporučená délka školení jsou dva dny. Většina týmů má s tímto formátem nejlepší zkušenost. Na základě dohody lze však školit i jeden z vybraných dnů samostatně.

cena 49 000 Kč bez DPH / tým / dva dny Objednat

rozkrýt kalendář s termíny

Jak toto školení probíhá

První den je čistě teoretický a zvládnete ho s tužkou a papírem. Věnuji se všem klíčovým pravidlům a standardům pro návrh API. Druhý den se stanu především průvodcem pro návrh API a větší část dne budete prakticky navrhnovat API. Začnete s prázdným papírem a skončíte s kompletní specifikací Open API Specification.

Ohlasy z předešlých školení

Školím více než 10 let, nyní ve více než 150 firmách. Téměř 70 % zákazníků si školení objednává opakovaně. Proškolil jsem přes 1000 vývojářů v rámci více než desítky témat školení.

Seyfor J&T Services Generali Investments Foxconn Česká spořitelna METRANS Partners Microsoft Asseco Solutions ASSA ABLOY MPSS Globus Packeta NAKIT ČSOB Axians Certicon

Co říkají klienti

Ing. Miloš Jirčík, Soft-PC s.r.o.
In-house školení pana Holce bylo v co nejvyšší možné míře přizpůsobeno našim individuálním požadavkům. Nejvíce oceňujeme to, že školení vycházelo z reálných projektů a získané zkušenosti jsou ihned použitelné v praxi.

Co říkají vývojáři

rozkrýt další reference

Miroslav Holec

Uvažujete o mém školení?

Napište mi nebo zavolejte. Rád zodpovím vaše dotazy a navrhnu pro vás řešení na míru.

  1. mirek@miroslavholec.cz
  2. +420 773 272 767