🗞️ DOTNET NEWS

🏗 Architektura REST API

Kompletní architektura postavená na zakázku potřebám týmu. S ohledem na schopnosti a zkušenosti týmu navrhnu řešení, se kterým se Vám bude programovat s naprostou lehkostí.

🗂 Hodinová vstupní konzultace a analýza potřeb

🗂 Návrh architektury s ohledem na potřeby týmu

🗂 Půldenní školení předaného řešení

🗂 Zapracování připomínek

🗂 Navazující vývoj a konzultace dle dohody

📦 Vše v jednom

Jako mávnutím kouzelného proutku ušetříte desítky dnů a dostanete funkční architekturu REST API s ohledem na zkušenosti a zvyklosti týmu. Hotové řešení se navíc díky půldennímu školení naučíte okamžitě používat.

💸 49 000 Kč ~ vše v jednom

Co je součástí?

Dostanete funkční projekt s výchozím nastavením na základě dohody s týmem. Pokud se nedomluvíme jinak, nové projekty již stavím na verzi .NET 6. Kromě opakovaných částí projektu je mnoho prostoru pro různá nastavení dle potřeb týmu. Zvolíme například vhodné řešení pro logování nebo určité části architektury. Mou rolí je s výběrem pomoci tak, aby byla zachována synergie mezi zvolenými NuGet balíčky a patterny.


Reference

Komu jsem pomohl s architekturou

Pomáhám menším i větším týmům. Některým firmám jsem pomáhal zejména s nastavením projektu, jiným jsem navrhoval REST endpointy a jiným jsem postavil kompletně celé API včetně automaticky generované dokumentace. Pomáhám vždy s tím, co je pro Vás největší výzva.

Solitea design REST API iDoklad v2
Packeta kompletní vývoj Z-Box API
Radix pomoc s architekturou aplikace

Co říkají klienti

In-house školení pana Holce bylo v co nejvyšší možné míře přizpůsobeno našim individuálním požadavkům. Nejvíce oceňujeme to, že školení vycházelo z reálných projektů a získané zkušenosti jsou ihned použitelné v praxi.

✑ Ing. Miloš Jirčík, Soft-PC s.r.o.

Chci architekturu aplikace ☛ nechte mi na sebe kontakt a ozvu se Vám


Inspirujte se...

Podívejte se na záznam z přednášky, ve které shrnuji postupy při návrhu architektury a klíčové oblasti, které je potřeba zvážit.

Zanechte mi kontakt


Bezpečně zpracovávám vaše osobní údaje.
Přečtěte si jak vaše údaje chráním v souladu s GDPR »

Zde mi na sebe můžete zanechat kontakt a já se s Vami spojím. Můžete mi samozřejmě i rovnou zavolat nebo napsat na e-mail. Kontakt je zde.


Loading