=

Architektura REST API

Kompletní architektura REST API postavená na zakázku potřebám týmu. S ohledem na schopnosti a zkušenosti týmu navrhnu řešení, se kterým se Vám bude programovat s lehkostí.

  • vstupní konzultace a analýza potřeb
  • návrh architektury s ohledem na potřeby týmu
  • půldenní školení předaného řešení
  • zapracování připomínek
  • navazující vývoj a konzultace dle dohody

Balíček vše v jednom

Ušetříte desítky dnů a dostanete funkční architekturu REST API s ohledem na zkušenosti a zvyklosti týmu. Hotové řešení se navíc díky půldennímu školení naučíte okamžitě používat.

59 000 Kč ~ celé řešení
objednat do firmy

Co je součástí?

Dostanete funkční projekt s výchozím nastavením na základě dohody s týmem. Pokud se nedomluvíme jinak, nové projekty stavím na verzi .NET 8. Kromě opakovaných částí projektu je mnoho prostoru pro různá nastavení dle potřeb týmu. Zvolíme například vhodné řešení pro logování nebo určité části architektury. Mou rolí je s výběrem pomoci tak, aby byla zachována synergie mezi zvolenými NuGet balíčky a patterny.


Reference

Komu jsem pomohl s architekturou

Pomáhám menším i větším týmům. Některým firmám jsem pomáhal zejména s nastavením projektu, jiným jsem navrhoval REST endpointy a jiným jsem postavil kompletně celé API včetně automaticky generované dokumentace. Pomáhám vždy s tím, co je pro Vás největší výzva.

Seyfor design REST API iDoklad v2
Packeta kompletní vývoj Z-Box API
Radix návrh architektury aplikace
Modrá pyramida pomoc s architekturou aplikace

Co říkají klienti

Mirek nám pomohl s proniknutím a implementací EF do našich aplikací. Srozumitelná a zároveň precizní komunikace, obrovský technologický rozhled. Mohu doporučit.

Filip Tůma, Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.

 


Inspirujte se...

Podívejte se na záznam z přednášky, ve které shrnuji postupy při návrhu architektury a klíčové oblasti, které je potřeba zvážit.

kontakt zde

Dotazy, poptávky a objednávky

mirek@miroslavholec.cz
Loading