=

Architektura REST API

Kompletní architektura REST API postavená na zakázku potřebám týmu. S ohledem na schopnosti a zkušenosti týmu navrhnu řešení, se kterým se Vám bude programovat s lehkostí.

  • hodinová vstupní konzultace a analýza potřeb
  • návrh architektury s ohledem na potřeby týmu
  • půldenní školení předaného řešení
  • zapracování připomínek
  • navazující vývoj a konzultace dle dohody

Balíček vše v jednom

Ušetříte desítky dnů a dostanete funkční architekturu REST API s ohledem na zkušenosti a zvyklosti týmu. Hotové řešení se navíc díky půldennímu školení naučíte okamžitě používat.

59 000 Kč ~ celé řešení
objednat do firmy

Co je součástí?

Dostanete funkční projekt s výchozím nastavením na základě dohody s týmem. Pokud se nedomluvíme jinak, nové projekty stavím na verzi .NET 6 nebo .NET 7. Kromě opakovaných částí projektu je mnoho prostoru pro různá nastavení dle potřeb týmu. Zvolíme například vhodné řešení pro logování nebo určité části architektury. Mou rolí je s výběrem pomoci tak, aby byla zachována synergie mezi zvolenými NuGet balíčky a patterny.


Reference

Komu jsem pomohl s architekturou

Pomáhám menším i větším týmům. Některým firmám jsem pomáhal zejména s nastavením projektu, jiným jsem navrhoval REST endpointy a jiným jsem postavil kompletně celé API včetně automaticky generované dokumentace. Pomáhám vždy s tím, co je pro Vás největší výzva.

Solitea design REST API iDoklad v2
Packeta kompletní vývoj Z-Box API
Radix návrh architektury aplikace
Modrá pyramida pomoc s architekturou aplikace

Co říkají klienti

In-house školení ASP.NET Core REST API design + architektura bylo ze strany lektora perfektně připraveno a vedeno citlivě s ohledem na naše konkrétní požadavky...

Ing. Tomáš Planka, Globus ČR

 


Inspirujte se...

Podívejte se na záznam z přednášky, ve které shrnuji postupy při návrhu architektury a klíčové oblasti, které je potřeba zvážit.

kontakt zde

Dotazy, poptávky a objednávky

mirek@miroslavholec.cz
Loading