🗞️ DOTNET NEWS

Konzultační snídaně REST API

Přijďte ráno na společnou snídani nebo kávu, během které si budeme povídat o vývoji RESTových API v ASP.NET Core.

Technologie ASP.NET Core 3.1 REST API / OAS 3.0
Datum konání 29. února od 9 - 11 hod
Délka setkání cca 2 hodiny
Místo Praha - bude dohodnuto s účastníky
Vstupné zdarma
  • 👨‍🎓 setkání pro maximálně 10 účastníků
  • ☕ káva zdarma
  • 👨‍🏫 konzultace zdarma
volná místa
Registrace na snídani


Máte jedinečnou možnost zdarma konzultovat výzvy, kterým čelíte v souvislosti s vývojem RESTových API v ASP.NET Core a zeptat se na cokoliv, co vás v této oblasti napadne. V menší skupině vývojářů se navíc budeme vzájemně inspirovat a řešit výzvy společně.

Proč přijít na setkání?

  • Příjemně strávené ráno
  • Jedno hlavní téma, o kterém si budeme povídat v malé skupině
  • Inspirace a pohled na danou věc očima různých vývojářů
  • Konzultace a pomoc s řešením aktuálních výzev
  • Šance poznat nové vývojáře a lidi, kteří mají stejné zájmy

Nebojte se, že nebude o čem mluvit. Mám nachystaná témata, o kterých si společně budeme moci povídat a vyměňovat si své zkušenosti. Setkání je neformální a čeká nás otevřená diskuse na různá témata. Žádné prezentace, přednášení... prostě jen volná konverzace.

Průběh setkání aneb pro koho to je

Setkání je vhodné nejen pro vývojáře, ale i pro kohokoliv dalšího, kdo má chuť si popovídat o vývoji RESTových API v ASP.NET Core. Na začátku setkání se krátce seznámíme a poté si budeme povídat o výzvách, kterým čelíte, ale i o tipech nebo zajímavých nástrojích, které se vám osvědčily.

❗ Zásady soukromí

V rámci konzultační snídaně veškerý obsah považujeme za uzavřený (s výjimkou autorizovaných fotek, citací a jiného obsahu) a v rámci tohoto chráněného prostředí nesdílíme žádný obsah na sociálních sítích ani mimo ně. Konzultační snídaně je určena pro vývojáře, kteří mají nejen chuť sdílet reálné příběhy z projektů, ale především i respektovat zásady soukromí ostatních účastníků setkání.

Místo konání

Přesné místo konání bude dohodnuto s vybranými účastníky v centru Prahy. Budete-li na konzultační snídani vybrán(a), přijdou vám podrobnější informace o místě setkání.

Registrace

Registrace na tuto akci již není možná.

Loading