Miroslav Holec
Premium

Školení / Blazor v .NET 8

Blazor představuje v .NET 8 revoluci a stává se z něj velmi univerzální a flexibilní technologie a dobrý nástupce MVC. V tomto školení se seznámíte s vývojem Blazor aplikací a komponent se zaměřením na serverové modely SSR a Blazor Server.

Osnova školení

Toto školení se zaměřuje na všechny režimy serverového Blazoru od SSR přes Stream Rendering až po klasický interaktivní Blazor Server.

Pro koho je školení

Pro vývojáře se základní znalostí webového frameworku a platformy .NET 8. Předpokládá se běžná znalost jazyka C# a značkovacího jazyka HTML.

Podmínky a cena

cena 25 000 Kč bez DPH / tým / den Objednat

rozkrýt kalendář s termíny

Jak toto školení probíhá

Nejprve vám v úvodní přednášce představím Blazor v souvislostech a porovnám jednotlivé modely hostování a jejich specifika. Poté mám připravené technologické demo, kde ukážu stavbu Blazor aplikace od úplného začátku až po nejčastější scénáře vývoje. Nechybí ani krátký workshop, kde si vyzkoušíte vývoj komponent v Blazoru.

Ohlasy z předešlých školení

Školím více než 10 let, nyní ve více než 150 firmách. Téměř 70 % zákazníků si školení objednává opakovaně. Proškolil jsem přes 1000 vývojářů v rámci více než desítky témat školení.

Seyfor J&T Services Generali Investments Foxconn Česká spořitelna METRANS Partners Microsoft Asseco Solutions ASSA ABLOY MPSS Globus Packeta NAKIT ČSOB Axians Certicon

Co říkají klienti

Ing. Tomáš Planka, Globus ČR
In-house školení ASP.NET Core REST API design + architektura bylo ze strany lektora perfektně připraveno a vedeno citlivě s ohledem na naše konkrétní požadavky...

Co říkají vývojáři

rozkrýt další reference

Miroslav Holec

Uvažujete o mém školení?

Napište mi nebo zavolejte. Rád zodpovím vaše dotazy a navrhnu pro vás řešení na míru.

  1. mirek@miroslavholec.cz
  2. +420 773 272 767