Miroslav Holec
Premium

Školení / Blazor v .NET 8

Blazor představuje v .NET 8 revoluci a stává se z něj univerzální flexibilní technologie a dobrý nástupce MVC. V tomto školení se seznámíte s vývojem Blazor aplikací a komponent od statického renderování, přes stream rendering až po plnou interaktivitu.

V tomto videu ukazuji, co nový Blazor umí (a co se naučíte).

Den 1 - Blazor full-stack

První den je zaměřen na statické renderování, enhanced mód a stream rendering. Na základě tohoto dne budete schopni vytvářet Blazor aplikace v podobném avšak moderním a výkonnějším pojetí než tradiční MVC.

Den 2 - Režimy interaktivity

Rozšíření prvního dne o režimy interaktivity (dříve známé jako Server a WASM). Na konci tohoto dne budete schopni vytvářet aplikace ve stylu SPA s plnou uživatelskou interaktivitou.

Jednotlivé dny lze objednat i samostatně.

Pro koho je školení

Pro vývojáře se základní znalostí webového frameworku a platformy .NET 8. Předpokládá se běžná znalost jazyka C# a značkovacího jazyka HTML.

Podmínky a cena

cena 49 000 Kč bez DPH / tým / dva dny Objednat

rozkrýt kalendář s termíny

Jak toto školení probíhá

Nejprve vám v úvodní přednášce představím Blazor v souvislostech a seznámím vás se základní teorií. Poté mám připravené rozsáhlé technologické demo, kde ukážu Blazor od začátku až po nejčastější scénáře vývoje. Během druhého dne do aplikace přidám uživatelskou interaktivitu a vysvětlím všechny možnosti interaktivity včetně jejich vlivu na nastavení aplikace a služeb. Chybět nebude prostor ani pro malý workshop, kde si vyzkoušíte vývoj komponent v Blazoru.

Ohlasy z předešlých školení

Školím více než 10 let, nyní ve více než 150 firmách. Téměř 70 % zákazníků si školení objednává opakovaně. Proškolil jsem přes 1000 vývojářů v rámci více než desítky témat školení.

Seyfor J&T Services Generali Investments Foxconn Česká spořitelna METRANS Partners Microsoft Asseco Solutions ASSA ABLOY MPSS Globus Packeta NAKIT ČSOB Axians Certicon

Co říkají klienti

Filip Tůma, Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
Mirek nám pomohl s proniknutím a implementací EF do našich aplikací. Srozumitelná a zároveň precizní komunikace, obrovský technologický rozhled. Mohu doporučit.

Co říkají vývojáři

rozkrýt další reference

Miroslav Holec

Uvažujete o mém školení?

Napište mi nebo zavolejte. Rád zodpovím vaše dotazy a navrhnu pro vás řešení na míru.

  1. mirek@miroslavholec.cz
  2. +420 773 272 767