Miroslav Holec
Premium

Školení / Blazor v .NET 8

Blazor představuje v .NET 8 revoluci a stává se z něj univerzální flexibilní technologie a dobrý nástupce MVC. V tomto školení se seznámíte s vývojem Blazor aplikací a komponent od statického renderování, přes stream rendering až po plnou interaktivitu.

V tomto videu ukazuji, co nový Blazor umí (a co se naučíte).

Den 1 - Blazor full-stack

První den je zaměřen na statické renderování, enhanced mód a stream rendering. Na základě tohoto dne budete schopni vytvářet Blazor aplikace v podobném avšak moderním a výkonnějším pojetí než tradiční MVC.

Den 2 - Režimy interaktivity

Rozšíření prvního dne o režimy interaktivity (dříve známé jako Server a WASM). Na konci tohoto dne budete schopni vytvářet aplikace ve stylu SPA s plnou uživatelskou interaktivitou.

Jednotlivé dny lze objednat i samostatně za poloviční cenu.

Pro koho je školení

Pro vývojáře se základní znalostí webového frameworku a platformy .NET 8. Předpokládá se běžná znalost jazyka C# a značkovacího jazyka HTML.

Podmínky a cena

cena 49 000 Kč bez DPH / tým / dva dny Objednat

rozkrýt kalendář s termíny

Jak toto školení probíhá

Nejprve vám v úvodní přednášce představím Blazor v souvislostech a seznámím vás se základní teorií. Poté mám připravené rozsáhlé technologické demo, kde ukážu Blazor od začátku až po nejčastější scénáře vývoje. Během druhého dne do aplikace přidám uživatelskou interaktivitu a vysvětlím všechny možnosti interaktivity včetně jejich vlivu na nastavení aplikace a služeb. Chybět nebude prostor ani pro malý workshop, kde si vyzkoušíte vývoj komponent v Blazoru.

Ohlasy z předešlých školení

Školím více než 10 let, nyní ve více než 150 firmách. Téměř 70 % zákazníků si školení objednává opakovaně. Proškolil jsem přes 1000 vývojářů v rámci více než desítky témat školení.

Seyfor J&T Services Generali Investments Foxconn Česká spořitelna METRANS Partners Microsoft Asseco Solutions ASSA ABLOY MPSS Globus Packeta NAKIT ČSOB Axians Certicon

Co říkají klienti

Ing. Miloš Jirčík, Soft-PC s.r.o.
In-house školení pana Holce bylo v co nejvyšší možné míře přizpůsobeno našim individuálním požadavkům. Nejvíce oceňujeme to, že školení vycházelo z reálných projektů a získané zkušenosti jsou ihned použitelné v praxi.

Co říkají vývojáři

rozkrýt další reference

Miroslav Holec

Uvažujete o mém školení?

Napište mi nebo zavolejte. Rád zodpovím vaše dotazy a navrhnu pro vás řešení na míru.

  1. mirek@miroslavholec.cz
  2. +420 773 272 767