Miroslav Holec
Premium

Školení / Entity Framework Core

EF Core je oblíbený ORM, který vám ušetří mnoho času při vývoji aplikací. V tomto školení shrnuji to nejdůležitější, co vývojář potřebuje znát pro tvorbu a údržbu databáze s pomocí EF Core. Kromě správy modelu vysvětluji jak se efektivně dotazovat a jak řešit typické výkonnostní problémy.

Osnova školení

Pro koho je školení

Pro každého .NET vývojáře, který se chce naučit efektivně pracovat s EF Core. Předpokládám pouze základní znalost C# a .NETu.

Podmínky a cena

cena 29 000 Kč bez DPH / tým / den Objednat

rozkrýt kalendář s termíny

Jak toto školení probíhá

V úvodní části školení se věnuji problematice ORM a přemýšlení nad datovým modelem. Poté na základě připraveného schématu databáze ukazuji postupné vytváření modelu a jeho údržbu. V poslední části se zaměřuji na dotazování na data a provádění změn v databázi.

Ohlasy z předešlých školení

Školím více než 10 let, nyní ve více než 150 firmách. Téměř 70 % zákazníků si školení objednává opakovaně. Proškolil jsem přes 1000 vývojářů v rámci více než desítky témat školení.

Seyfor J&T Services Generali Investments Foxconn Česká spořitelna METRANS Partners Microsoft Asseco Solutions ASSA ABLOY MPSS Globus Packeta NAKIT ČSOB Axians Certicon

Co říkají klienti

Filip Tůma, Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
Mirek nám pomohl s proniknutím a implementací EF do našich aplikací. Srozumitelná a zároveň precizní komunikace, obrovský technologický rozhled. Mohu doporučit.

Co říkají vývojáři

rozkrýt další reference

Miroslav Holec

Uvažujete o mém školení?

Napište mi nebo zavolejte. Rád zodpovím vaše dotazy a navrhnu pro vás řešení na míru.

  1. mirek@miroslavholec.cz
  2. +420 773 272 767