=
.NET 8

školení Entity Framework Core

Naučte se používat EF Core v celém životním cyklu aplikace od vytvoření modelu, změn v podobě migrací až po dotazování a profilování databázových dotazů.

Úvod do ORM a způsobu myšlení při práci s ORM

Zapojení EF Core do .NET projektů a ASP.NET Core

Principy modelování v EF Core a DbContext

Mapování relační databáze pomocí Fluent API

Příprava výchozích dat a nastavení seedování

Změny ve schématu a aktualizace databázového modelu

Základy dotazování a provádění změn v databázi - CRUD

Načítání a práce s vazebními daty entit

Performance tipy, sledování dotazů a profilování

Možnosti rozšíření a zajímavé pluginy

Školení je zaměřené na práci s SQL Serverem. Vzhledem k rozsahu a modularitě školení je obsah přizpůsoben na základě dohody. Školení lze uzpůsobit pro týmy, které přechází z EF 6 i pro týmy, které s ORM úplně začínají. Školení lze rozšířit o webinář zaměřený na okrajová témata, které se danému týmu nejvíce hodí.

Firemní školení

tým do 15 vývojářů
celodenní školení
úpravy školení v ceně
materiály digitálně
konání kdekoliv v ČR a SR
lze realizovat online
termín dle dohody 25 000 Kč ~ den
Nejbližší termíny mám:
23. 1. 2024, 24. 1. 2024, 25. 1. 2024, 29. 1. 2024, 5. 2. 2024, a další...

Volné termíny - kalendář
objednat do firmy

Na konci školení budete znát: Dotnet EF Tool, CLI, DbContext, Fluent API, Data Annotations, Reverse Engineering, ORM, Mapování ORM / DB, Migrace, Seedování, Concurrency Check, Owned Types, Cascade Delete, Shadow Properties, TPH dědičnost, Value Converters, Keyless Entity pro Views, EF Profiler, Change Tracking, Eager Loading, Explicit Loading, Lazy Loading, Code First

Pro koho je školení?

Pro vývojáře, kteří chtějí využít objektově relační mapování a EF Core pro vývoj různých druhů aplikací. Školení rozhodně ocení i vývojáři, kteří doposud používali pouze vizuální modelování v Entity Framework 4-6 (Model/Database First)

Vstupní znalosti

Školení předpokládá základní zkušenosti s .NET Core nebo .NET Frameworkem a jazykem C#. Ideální je alespoň v základu znát LINQ. Znát byste měli také preferované vývojářské prostředí - Visual Studio nebo Rider. Školení lze absolvovat s Windows i macOS.

Ohlasy z předešlých školení

Kde jsem školil

Proškolil jsem přes 150 malých i velkých vývojářských týmů. Klienty školím prezenčně i online. Někteří navštěvují mé veřejné kurzy nebo webináře.

Seyfor J&T Services Generali Investments Foxconn Česká spořitelna METRANS Partners Microsoft Asseco Solutions ASSA ABLOY MPSS Globus Packeta NAKIT ČSOB Axians Certicon

Co říkají klienti

In-house školení pana Holce bylo v co nejvyšší možné míře přizpůsobeno našim individuálním požadavkům. Nejvíce oceňujeme to, že školení vycházelo z reálných projektů a získané zkušenosti jsou ihned použitelné v praxi.

Ing. Miloš Jirčík, Soft-PC s.r.o.

Co říkají vývojáři

Hodnocení ze školení REST API

ukázat další ohlasy ⇓


kontakt zde

Dotazy, poptávky a objednávky

mirek@miroslavholec.cz
Loading