=

školení Entity Framework Core

Naučte se používat EF Core v celém životním cyklu aplikace od vytvoření modelu, změn v podobě migrací až po dotazování a profilování databázových dotazů.

🗂 Úvod do ORM a způsobu myšlení při práci s ORM

🗂 Zapojení EF Core do .NET projektů a ASP.NET Core

🗂 Principy modelování v EF Core a DbContext

🗂 Mapování relační databáze pomocí Fluent API

🗂 Příprava výchozích dat a nastavení seedování

🗂 Změny ve schématu a aktualizace databázového modelu

🗂 Základy dotazování a provádění změn v databázi - CRUD

🗂 Načítání a práce s vazebními daty entit

🗂 Performance tipy, sledování dotazů a profilování

🗂 Možnosti rozšíření a zajímavé pluginy

Školení je zaměřené na práci s SQL Serverem. Vzhledem k rozsahu a modularitě školení je obsah přizpůsoben na základě dohody. Školení lze uzpůsobit pro týmy, které přechází z EF 6 i pro týmy, které s ORM úplně začínají. Školení lze rozšířit o webinář zaměřený na okrajová témata, které se danému týmu nejvíce hodí.

👨‍🎓 Firemní školení 🇨🇿 🇸🇰

🍀 tým do 15 vývojářů
🍀 celodenní školení
🍀 přizpůsobení dle týmu
🍀 termín dle dohody

🤚 Dohodou

🍀 více účastníků na školení
🍀 úprava obsahu na zakázku
🍀 rozšíření školení o webinář
🍀 záznam ze školení 💳 25 000 Kč ~ den

Toto školení lze realizovat v prezenční, online i hybridní variantě.

V kalendáři mám nyní volné termíny 4. července, 5. července, 6. července, 7. července, 11. července, nebo další vybereme dle dohody.
objednat do firmy

Na konci školení budete znát: Dotnet EF Tool, CLI, DbContext, Fluent API, Data Annotations, Reverse Engineering, ORM, Mapování ORM / DB, Migrace, Seedování, Concurrency Check, Owned Types, Cascade Delete, Shadow Properties, TPH dědičnost, Value Converters, Keyless Entity pro Views, EF Profiler, Change Tracking, Eager Loading, Explicit Loading, Lazy Loading, Code First

Pro koho je školení?

Pro vývojáře, kteří chtějí využít objektově relační mapování a EF Core pro vývoj různých druhů aplikací. Školení rozhodně ocení i vývojáři, kteří doposud používali pouze vizuální modelování v Entity Framework 4-6 (Model/Database First)

Vstupní znalosti

Školení předpokládá základní zkušenosti s .NET Core nebo .NET Frameworkem a jazykem C#. Ideální je alespoň v základu znát LINQ. Znát byste měli také preferované vývojářské prostředí - Visual Studio nebo Rider. Školení lze absolvovat s Windows i macOS.

Ohlasy z předešlých školení

Kde jsem školil

Proškolil jsem přes 100 malých i velkých vývojářských týmů. Klienty školím prezenčně i online. Někteří navštěvují mé veřejné kurzy nebo webináře.

Solitea METRANS Byznys Partners Microsoft Webkomplet Internet Projekt Altus Software Asseco Solutions ASSA ABLOY MPSS Unipex Globus Packeta Physter NAKIT ČSOB S&T Certicon

Co říkají klienti

Mirek nám pomohl s proniknutím a implementací EF do našich aplikací. Srozumitelná a zároveň precizní komunikace, obrovský technologický rozhled. Mohu doporučit.

✑ Filip Tůma, Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.

Co říkají vývojáři

Hodnocení ze školení REST API

ukázat další ohlasy ⇓


kontakt zde

Dotazy, poptávky a objednávky

mirek@miroslavholec.cz
Loading