Miroslav Holec
Premium

Školení / ASP.NET Core gRPC

ASP.NET Core gRPC je moderní technologií pro vývoj vysoce výkonných a škálovatelných mikroslužeb. Naučíte se navrhovat, vytvářet a konzumovat webové služby gRPC. Seznámíte se s přímým nástupcem již dosluhujících WCF služeb.

Osnova školení

Pro koho je školení

Pro vývojáře se zájmem o vývoj vysoce výkonných webových služeb. Předpokládám alespoň základní znalost jazyka C# a platformy .NET.

Podmínky a cena

cena 25 000 Kč bez DPH / tým / den Objednat

rozkrýt kalendář s termíny

Jak toto školení probíhá

V úvodu vás skrze prezentaci seznámím s teoretickými základy technologie gRPC a výhodami HTTP/2 protokolu. Hned poté mám připraveno mnoho ukázek zaměřených na vývoj gRPC služeb a jejich konzumaci jak z .NETu, tak s pomocí klienta Postman.

Ohlasy z předešlých školení

Školím více než 10 let, nyní ve více než 150 firmách. Téměř 70 % zákazníků si školení objednává opakovaně. Proškolil jsem přes 1000 vývojářů v rámci více než desítky témat školení.

Seyfor J&T Services Generali Investments Foxconn Česká spořitelna METRANS Partners Microsoft Asseco Solutions ASSA ABLOY MPSS Globus Packeta NAKIT ČSOB Axians Certicon

Co říkají klienti

Ing. Tomáš Planka, Globus ČR
In-house školení ASP.NET Core REST API design + architektura bylo ze strany lektora perfektně připraveno a vedeno citlivě s ohledem na naše konkrétní požadavky...

Co říkají vývojáři

rozkrýt další reference

Miroslav Holec

Uvažujete o mém školení?

Napište mi nebo zavolejte. Rád zodpovím vaše dotazy a navrhnu pro vás řešení na míru.

  1. mirek@miroslavholec.cz
  2. +420 773 272 767