Miroslav Holec
Premium

Školení / ASP.NET Core gRPC

ASP.NET Core gRPC je moderní technologií pro vývoj vysoce výkonných a škálovatelných mikroslužeb. Naučíte se navrhovat, vytvářet a konzumovat webové služby gRPC. Seznámíte se s přímým nástupcem již dosluhujících WCF služeb.

Osnova školení

Pro koho je školení

Pro vývojáře se zájmem o vývoj vysoce výkonných webových služeb. Předpokládám alespoň základní znalost jazyka C# a platformy .NET.

Podmínky a cena

cena 25 000 Kč bez DPH / tým / den Objednat

rozkrýt kalendář s termíny

Jak toto školení probíhá

V úvodu vás skrze prezentaci seznámím s teoretickými základy technologie gRPC a výhodami HTTP/2 protokolu. Hned poté mám připraveno mnoho ukázek zaměřených na vývoj gRPC služeb a jejich konzumaci jak z .NETu, tak s pomocí klienta Postman.

Ohlasy z předešlých školení

Školím více než 10 let, nyní ve více než 150 firmách. Téměř 70 % zákazníků si školení objednává opakovaně. Proškolil jsem přes 1000 vývojářů v rámci více než desítky témat školení.

Seyfor J&T Services Generali Investments Foxconn Česká spořitelna METRANS Partners Microsoft Asseco Solutions ASSA ABLOY MPSS Globus Packeta NAKIT ČSOB Axians Certicon

Co říkají klienti

Filip Tůma, Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
Mirek nám pomohl s proniknutím a implementací EF do našich aplikací. Srozumitelná a zároveň precizní komunikace, obrovský technologický rozhled. Mohu doporučit.

Co říkají vývojáři

rozkrýt další reference

Miroslav Holec

Uvažujete o mém školení?

Napište mi nebo zavolejte. Rád zodpovím vaše dotazy a navrhnu pro vás řešení na míru.

  1. mirek@miroslavholec.cz
  2. +420 773 272 767