Miroslav Holec
Premium

Školení / Minimal APIs + Clean Architecture

Budoucnost patří technologii Minimal APIs. Toto školení v sobě kombinuje ukázky minimalistických API a moderního přístupu Clean Architecture, se kterým lze Minimal APIs hravě použít i pro vývoj velkých API.

Část I - Minimal APIs

V této části se zaměříme na vývoj minimalistických API s využitím AOT kompilace, které oceníte například v cloudovém prostředí.

Část II - Clean Architecture

Navazující část se zaměřuje na princip Clean Architecture a využití Minimal APIs pro vývoj API většího rozsahu.

Pro koho je školení

Pro vývojáře s základním povědomím o principech REST API, kteří chtějí vytvářet moderní API s využitím technologie Minimal APIs. Vzhledem k pokročilým ukázkám předpokládám dobrou znalost jazyka C# a .NET platformy.

Podmínky a cena

cena 25 000 Kč bez DPH / tým / den Objednat

rozkrýt kalendář s termíny

Jak toto školení probíhá

V úvodu vám představím technologii Minimal API a navrhnu jednoduché API s podporou AOT kompilace. Následně vás seznámím s principy Clean Architecture. Původní ukázku postupně rozšířím o další vrstvy s využitím principů Clean Architecture až do finální podoby.

Ohlasy z předešlých školení

Školím více než 10 let, nyní ve více než 150 firmách. Téměř 70 % zákazníků si školení objednává opakovaně. Proškolil jsem přes 1000 vývojářů v rámci více než desítky témat školení.

Seyfor J&T Services Generali Investments Foxconn Česká spořitelna METRANS Partners Microsoft Asseco Solutions ASSA ABLOY MPSS Globus Packeta NAKIT ČSOB Axians Certicon

Co říkají klienti

Filip Tůma, Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
Mirek nám pomohl s proniknutím a implementací EF do našich aplikací. Srozumitelná a zároveň precizní komunikace, obrovský technologický rozhled. Mohu doporučit.

Co říkají vývojáři

rozkrýt další reference

Miroslav Holec

Uvažujete o mém školení?

Napište mi nebo zavolejte. Rád zodpovím vaše dotazy a navrhnu pro vás řešení na míru.

  1. mirek@miroslavholec.cz
  2. +420 773 272 767