Miroslav Holec
Premium

Školení / Novinky v .NET 8 a C#

Nová verze .NET 8 přináší novinky, vychytávky a největší výkonnostní vylepšení v historii moderního .NETu. V tomto školení shrnuji nejdůležitější změny a novinky ve webovém vývoji od vydání poslední verze a to se zaměřením na .NET 8 a C# 12.

Osnova školení

Bonus: Ke školení dostanete také ukázky ke starším verzím tohoto školení, kde jsou ukázky tehdejších novinek. Můžete si tak vyzkoušet i další novinky, které se v průběhu minulých let objevily.

Pro koho je školení

Školení ocení každý vývojář a .NET tým, který chce mít přehled o novinkách. Stačí mít základní znalosti platformy .NET.

Podmínky a cena

cena 25 000 Kč bez DPH / tým / den Objednat

rozkrýt kalendář s termíny

Jak toto školení probíhá

Školení zahajuji prezentací, ve které se seznámíte s aktuální .NET platformou. Poté ukazuji novinky v C# 12 na připraveném demo projektu. Novinky si následně vyzkoušíte aplikovat při menším workshopu. Zbytek školení ukazuji ve formě živého kódování novinky v SDK a ve webovém frameworku.

Ohlasy z předešlých školení

Školím více než 10 let, nyní ve více než 150 firmách. Téměř 70 % zákazníků si školení objednává opakovaně. Proškolil jsem přes 1000 vývojářů v rámci více než desítky témat školení.

Seyfor J&T Services Generali Investments Foxconn Česká spořitelna METRANS Partners Microsoft Asseco Solutions ASSA ABLOY MPSS Globus Packeta NAKIT ČSOB Axians Certicon

Co říkají klienti

Filip Tůma, Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
Mirek nám pomohl s proniknutím a implementací EF do našich aplikací. Srozumitelná a zároveň precizní komunikace, obrovský technologický rozhled. Mohu doporučit.

Co říkají vývojáři

rozkrýt další reference

Miroslav Holec

Uvažujete o mém školení?

Napište mi nebo zavolejte. Rád zodpovím vaše dotazy a navrhnu pro vás řešení na míru.

  1. mirek@miroslavholec.cz
  2. +420 773 272 767