Vývoj aplikací v ASP.NET Core Miroslav Holec Naučíte se klíčové principy, ve kterých se ASP.NET Core odlišuje od tradičního .NET Frameworku a pochopíte životní cyklus .NET Core aplikace od spuštění až po publikaci.

Proč si vybrat toto školení ?

Než se pustíte do vývoje webových aplikací nebo služeb, je potřeba pochopit důležité principy, které jsou společné celému frameworku .NET Core a které se používají pro vývoj všech typů aplikací. Toto školení je kompletním průvodcem webovým frameworkem ASP.NET Core a seznámí vás se všemi aspekty, které potřebujete pro vývoj aplikací znát. Je vhodné jak pro úplné začátečníky tak pro vývojáře, kteří přichází z .NET Frameworku.

Školení obsahuje minimálně 40 % praktického procvičování a každý si z něj odnese reálné ukázky, vlastní projekt a hromadu odkazů pro další studium.

Chci školení do firmy ☛ objednejte si školení nezávazně do firmy

Obsah školení

Pro koho je školení ?

Toto školení předpokládá zkušenosti s objektově orientovaným programováním a jazykem C#. Znát byste měli také preferované vývojářské prostředí - Visual Studio / Rider. Školení lze absolvovat s Windows i macOS.

Kde jsem školil

Školím v malých i velkých vývojářských týmech. Většinu klientů školím in-house, někteří navštěvují mé veřejné kurzy.

Microsoft Solitea Honeywell METRANS Byznys Partners Eltodo Webkomplet Internet Projekt Altus Software MPSS Albion Alpiq Services Společnost pro e-health databáze Nexum Trilog Unipex Asseco Solutions

Chci školení do firmy ☛ objednejte si školení nezávazně do firmy


Co říkají vývojáři

Hodnocení ze školení REST API Hodnocení ze školení ASP.NET Core Hodnocení ze školení ASP.NET Core

ukázat další ohlasy ⇓


Chci školení do firmy ☛ objednejte si školení nezávazně do firmy

Ochutnávka

Co říkají klienti

Mirek nám pomohl s proniknutím a implementací EF do našich aplikací. Srozumitelná a zároveň precizní komunikace, obrovský technologický rozhled. Mohu doporučit. / konzultace Filip Tůma, Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
Naše školení bylo na míru, takže se týkalo toho, co nás zajímalo nejvíce. Nejvíce jsme ocenili proaktivní přístup a snahu řešit i dotazy, které šly nad rámec školení. Mgr. Lenka Hudečková, Software Architect, UNIPEX CZ s.r.o.
👨‍🎓 Čerstvá školení 2020
👍 Vývoj aplikací v ASP.NET Core
👍 Vývoj REST služeb v .NET Core
👍 Microservices v ASP.NET Core gRPC
👍 Tipy a triky v ASP.NET Core
👍 Změny v ASP.NET Core 3.x