Slovenská verze

Novinky a změny v ASP.NET Core 3.0 / 3.1 Miroslav Holec Během půldenníhi školení si ukážeme změny a vylepšení, které vás neminou s přechodem na verzi ASP.NET Core 3.0 / 3.1

Proč si vybrat toto školení ?

Nová verze frameworku ASP.NET Core 3.0 přináší dvě velké myšlenkové změny v celém .NET Core. První je příchod generic hosta a s ním související změny v registraci služeb do DI kontejneru. Druhou pak revoluční endpoint routing, který mění způsob registrace služeb a inovuje systém middlewares. V rámci školení Vás seznámím nejen s těmito velkými změnami, ale i dalšími drobnými vylepšeními, které budete od nové verze ASP.NET Core muset používat.

Chci školení do firmy ☛ objednejte si školení nezávazně do firmy

Obsah školení

Osnova tohoto školení se mění v závislosti na vydávaných releasech. Toto školení si klade za cíl upozornit na klíčové změny ve verzích 2.1 / 2.2 a plynule navázat na novinky ve vydaných releasech 3.0 a 3.1. Primární zaměření školení je na .NET Core a webový framework ASP.NET Core obecně. Školení se nevěnuje detailům v koncových technologiích (Razor Pages, MVC, gRPC, WPF atd.).

Tady přesněji popisuji, jak má školení probíhají.

Pro koho je školení ?

Pro vývojáře, kteří:

Kde jsem školil

Školím v malých i velkých vývojářských týmech. Většinu klientů školím in-house, někteří navštěvují mé veřejné kurzy.

Microsoft Solitea Honeywell METRANS Byznys Partners Eltodo Webkomplet Internet Projekt Altus Software MPSS Albion Alpiq Services Společnost pro e-health databáze Nexum Trilog Unipex Asseco Solutions

Chci školení do firmy ☛ objednejte si školení nezávazně do firmy


Co říkají vývojáři

Hodnocení ze školení REST API Hodnocení ze školení ASP.NET Core Hodnocení ze školení ASP.NET Core

ukázat další ohlasy ⇓


Chci školení do firmy ☛ objednejte si školení nezávazně do firmy

Ochutnávka

Co říkají klienti

Mirek nám pomohl s proniknutím a implementací EF do našich aplikací. Srozumitelná a zároveň precizní komunikace, obrovský technologický rozhled. Mohu doporučit. / konzultace Filip Tůma, Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
Naše školení bylo na míru, takže se týkalo toho, co nás zajímalo nejvíce. Nejvíce jsme ocenili proaktivní přístup a snahu řešit i dotazy, které šly nad rámec školení. Mgr. Lenka Hudečková, Software Architect, UNIPEX CZ s.r.o.
👨‍🎓 Čerstvá školení 2020
👍 Vývoj aplikací v ASP.NET Core
👍 Vývoj REST služeb v .NET Core
👍 Microservices v ASP.NET Core gRPC
👍 Tipy a triky v ASP.NET Core
👍 Změny v ASP.NET Core 3.x