Proč si vybrat toto školení?

Microsoft už do budoucna nebude klasický NET Framework rozvíjet a všechno úsilí bude soustředit do nového frameworku NET Core. Moderní webové aplikace se dnes vytváří v kombinaci RESTových API a nezávislých front-endů. Navíc vzniká stále více nezávislých služeb, které spolu komunikují právě na základě RESTu. Na tomto školení máte možnost prakticky si vyzkoušet ASP.NET Core pro vývoj RESTového API.

Chci školení do firmy ☛ jednotná cena 21.000 Kč / školící den

Co se naučíte

Toto školení je zaměřeno na vývoj REST API pomocí ASP.NET Core. Pokud jste ještě v .NET Core nic nedělali, doporučuji absolvovat také Vývoj aplikací v ASP.NET Core 3.0. Neznáte-li architektonický styl REST, doporučuji také školení REST API Design.

Tady přesněji popisuji, jak má školení probíhají.

Pro koho je školení?

Pro vývojáře, kteří:

Kde jsem školil

Školím v malých i velkých vývojářských týmech. Většinu klientů školím in-house, někteří navštěvují mé veřejné kurzy.

Microsoft Solitea Honeywell METRANS Byznys Partners Eltodo Internet Projekt Altus Software MPSS Albion Alpiq Services Společnost pro e-health databáze Nexum Trilog Unipex

Chci školení do firmy ☛ jednotná cena 21.000 Kč / školící den


Co říkají vývojáři

Hodnocení ze školení REST API Hodnocení ze školení ASP.NET Core Hodnocení ze školení ASP.NET Core

ukázat další ohlasy ⇓


Chci školení do firmy ☛ jednotná cena 21.000 Kč / školící den

Co říkají klienti

Mirek nám pomohl s proniknutím a implementací EF do našich aplikací. Srozumitelná a zároveň precizní komunikace, obrovský technologický rozhled. Mohu doporučit. / konzultace Filip Tůma, Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
Naše školení bylo na míru, takže se týkalo toho, co nás zajímalo nejvíce. Nejvíce jsme ocenili proaktivní přístup a snahu řešit i dotazy, které šly nad rámec školení. Mgr. Lenka Hudečková, Software Architect, UNIPEX CZ s.r.o.
👨‍🎓 Podzimní školení
👍 Změny v ASP.NET Core 3.0
👍 Vývoj REST služeb v .NET Core
👍 ASP.NET Core Blazor