Miroslav Holec
Premium

Školení / Vývoj REST API v .NET

Naučíte se vytvářet REST API v ASP.NET Core s ohledem na standardy a doporučené konvence. Vedle základních scénářů se můžete těšit na sérii tipů pro strukturování projektů a vývoj rozsáhlejších aplikací.

Osnova školení

Pro koho je školení

Pro vývojáře, kteří mají alespoň základní povědomí o principech REST API. Dále je žádoucí znát novou platformu .NET a mít základní zkušenosti s vývojem webu.

Podmínky a cena

cena 25 000 Kč bez DPH / tým / den Objednat

rozkrýt kalendář s termíny

Jak toto školení probíhá

V tomto školení jdu rovnou na věc. Mám připravené větší technologické demo, na kterém vysvětlím, jak postupně implementovat jednotlivé CRUD operace. S každou operací zároveň posílím infrastrukturu aplikace o nějaký užitečný prvek. Vývoj REST API si nakonec sami vyzkoušíte.

Ohlasy z předešlých školení

Školím více než 10 let, nyní ve více než 150 firmách. Téměř 70 % zákazníků si školení objednává opakovaně. Proškolil jsem přes 1000 vývojářů v rámci více než desítky témat školení.

Seyfor J&T Services Generali Investments Foxconn Česká spořitelna METRANS Partners Microsoft Asseco Solutions ASSA ABLOY MPSS Globus Packeta NAKIT ČSOB Axians Certicon

Co říkají klienti

Filip Tůma, Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
Mirek nám pomohl s proniknutím a implementací EF do našich aplikací. Srozumitelná a zároveň precizní komunikace, obrovský technologický rozhled. Mohu doporučit.

Co říkají vývojáři

rozkrýt další reference

Miroslav Holec

Uvažujete o mém školení?

Napište mi nebo zavolejte. Rád zodpovím vaše dotazy a navrhnu pro vás řešení na míru.

  1. mirek@miroslavholec.cz
  2. +420 773 272 767