Vývoj REST API v .NET Core Miroslav Holec Pochopíte principy REST designu, naučíte se navrhovat RESTové služby pomocí Open API Specification a používat ASP.NET Core pro vývoj REST API.

Proč si vybrat toto školení ?

Microsoft už do budoucna nebude klasický NET Framework rozvíjet a všechno úsilí bude soustředit do nového frameworku NET Core. Moderní webové aplikace se dnes vytváří v kombinaci RESTových API a javascriptových front-endů. Navíc vzniká stále více nezávislých služeb, které spolu komunikují právě skrze RESTful API. Na tomto školení se máte možnost naučit prakticky používat ASP.NET Core pro vývoj RESTových API.

Chci školení do firmy ☛ objednejte si školení nezávazně do firmy

Obsah školení

Toto školení je zaměřeno na vývoj REST API pomocí ASP.NET Core. Pokud jste ještě v ASP.NET Core nic nedělali, doporučuji absolvovat také Vývoj aplikací v ASP.NET Core.

Pro koho je školení ?

Kde jsem školil

Školím v malých i velkých vývojářských týmech. Většinu klientů školím in-house, někteří navštěvují mé veřejné kurzy.

Microsoft Solitea Honeywell METRANS Byznys Partners Eltodo Webkomplet Internet Projekt Altus Software MPSS Albion Alpiq Services Společnost pro e-health databáze Nexum Trilog Unipex Asseco Solutions

Chci školení do firmy ☛ objednejte si školení nezávazně do firmy


Co říkají vývojáři

Hodnocení ze školení REST API Hodnocení ze školení ASP.NET Core Hodnocení ze školení ASP.NET Core

ukázat další ohlasy ⇓


Chci školení do firmy ☛ objednejte si školení nezávazně do firmy

Ochutnávka

Co říkají klienti

Mirek nám pomohl s proniknutím a implementací EF do našich aplikací. Srozumitelná a zároveň precizní komunikace, obrovský technologický rozhled. Mohu doporučit. / konzultace Filip Tůma, Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
Naše školení bylo na míru, takže se týkalo toho, co nás zajímalo nejvíce. Nejvíce jsme ocenili proaktivní přístup a snahu řešit i dotazy, které šly nad rámec školení. Mgr. Lenka Hudečková, Software Architect, UNIPEX CZ s.r.o.
👨‍🎓 Čerstvá školení 2020
👍 Vývoj aplikací v ASP.NET Core
👍 Vývoj REST služeb v .NET Core
👍 Microservices v ASP.NET Core gRPC
👍 Tipy a triky v ASP.NET Core
👍 Změny v ASP.NET Core 3.x