Stavíme RESTová API v ASP.NET Core za 3 900 Kč

Školení Stavíme REST API v ASP.NET Core

Termín5. září 2019 (9 - 17 hod)
MístoPraha, Microsoft
Kapacita19 míst (zbývá 19 míst)
Cena3 900 Kč
FormátPraktické školení
registrace na školení

Během jednoho dne napíšeme RESTové API od založení projektu až po implementaci nejrůznějších užitečných funkcí.

Celý den strávíme vývojem jednoho webového API. Vyzkoušíme si možnosti, které nám nabízí ASP.NET Core a rozšíříme si jej o nové funkcionality. V rámci dopolední části ukážu nezbytnou teorii a demo ukázky pro vývoj RESTových API. Odpolední část je věnována praktickému vývoji RESTového API a následné diskusi a řešení vzniklých problémů v rámci vývoje.

Microsoft JetBrains

Proč přijít?

Miroslav Holec

Lektor: Miroslav Holec

Více než 10 let zkušeností s vývojem webových aplikací a několik let zkušeností s návrhem RESTových API. Z desítek realizovaných API jsem například autorem druhé inovované verze API projektu iDoklad. Více o mně.

Na co se můžete těšit?

Od 8:00 do 9:00 je možné pomoci s technikou, instalací nástrojů apod.

Co na to účastníci?

Pro koho je školení určeno?

Toto školení je určeno především pro vývojáře a předpokládá zkušenosti s objektově orientovaným programováním, jazykem C# a .NET Frameworkem nebo .NET Core. Vhodné (ale nikoliv nutné) je znát základy práce s GITem. Posledním předpokladem je znalost preferovaného vývojářského prostředí (Visual Studio, VS Code, Rider).

Jak se připravit?

Školení je praktické, čili doporučuji si přinést notebook, na kterém si budete moci vyvíjet aplikaci společně se mnou. Jak si notebook nastavit a co na něm mít popisuji v tomto článku. Prosím, nainstalujte si všechno potřebné, ať se již během dne nezdržujeme. Pokud máte s instalací čehokoliv potíže, dejte mi vědět, nebo se na školení stavte již mezi 8 - 9 hodinou, kdy vám budu k dispozici.

Cena: 3 900 Kč -- 4 719 Kč s DPH --

Místo konání a parkování

Vyskočilova 1561/4a, Praha 4

Školení proběhne v sídle českého Microsoftu v Praze. Po vstupu do budovy projdete kolem recepce a budete dále následovat ukazatele. Parkovat je možné v přilehlých ulicích nebo využít placeného parkoviště. V případě městské dopravy můžete využít metra linky -C- a ze stanice Budějovická pokračovat autobusem na zastávku Brumlovka.

Občerstvení

Během dne budou k dispozici nápoje a občerstvení včetně oběda.


Koho jsem školil?

Unipex Alpiq Services Honeywell METRANS

Naše školení bylo na míru, takže se týkalo toho, co nás zajímalo nejvíce. Nejvíce jsem ocenili proaktivní přístup a snahu řešit i dotazy, které šly nad rámec školení. Mgr. Lenka Hudečková, Software Architect, UNIPEX CZ s.r.o. (České Budějovice)


Registrace

Po dokončení registrace Vám přijde odkaz, který je nutné potvrdit. Následně vám budou doručeny platební pokyny a po provedení úhrady bude Vaše rezervace kompletní.

Fakturační údaje

Firemní údaje

Chcete-li vystavit fakturu na firmu, vyplňte fakturační údaje níže.

Počet účastníků

Zpracovávám vaše osobní údaje. Přečtěte si jak vaše údaje chráním »