Konzultant a lektor pro [ASP].NET Core & REST API

Školení  Vývoj aplikací v ASP.NET Core

Miroslav Holec Seznámíte se s klíčovými aspekty .NET Core, které v praxi použijete nejen pro vývoj webových aplikací v ASP.NET Core

Termín: 4. září 2019 (9 - 17 hod) v Praze, Microsoft Cena: 3 900 Kč -- 4 719 Kč s DPH -- registrace na školení

Proč si vybrat toto školení?

Moderní aplikace se budou stavět pouze v .NET Core. Je důležité pochopit klíčové principy, na kterých je framework postaven. Principy, které v tomto školení vysvětluji se v praxi používají pro vývoj všech webových i desktopových aplikací. Školení vás provede kompletním procesem od nastavení vývojářského prostředí až po publikaci aplikací.

Co se naučíte

Tady přesněji popisuji, jak má školení probíhají.

Pro koho je školení?

Pro vývojáře, kteří:

Toto školení je určeno pro vývojáře i pro každého, kdo si chce programování v .NET Core vyzkoušet a má alespoň základní zkušenosti s objektově orientovaným programováním a jazykem C# nebo příbuzným. Předpokladem je znalost preferovaného vývojářského prostředí (Visual Studio, VS Code, Rider).

Jak se připravit?

Část školení je praktická a vyhrazená pro praktické procvičení celé problematiky. Doporučuji se tedy přinést vlastní notebook. Jak si notebook nastavit a co na něm mít popisuji v tomto článku. Prosím, nainstalujte si všechno potřebné, ať se již během dne nezdržujeme. Pokud máte s instalací čehokoliv potíže, dejte mi vědět, nebo se na školení stavte již mezi 8 - 9 hodinou, kdy vám budu k dispozici.

Co je v ceně 3 900 Kč

Pro 5 a více vývojářů se vyplatí firemní školení za jednotnou cenu.

Kde jsem školil

Školím v malých i velkých vývojářských týmech. Většinu klientů školím in-house, někteří navštěvují mé veřejné kurzy.

Microsoft Solitea Honeywell METRANS Partners MPSS

Nexum Trilog a.s., METRANS a.s., Alpiq Services CZ, s.r.o, Unipex CZ s.r.o., OKsystem a.s., Společnost pro eHealth databáze, a.s., ADLER Czech a.s., Sense4code, s.r.o. a další...

Chci toto školení do firmy ☛

Co na to účastníci?

Místo konání a parkování

Vyskočilova 1561/4a, Praha 4


Školení proběhne v sídle českého Microsoftu v Praze. Po vstupu do budovy projdete kolem recepce a budete dále následovat ukazatele. Parkovat je možné v přilehlých ulicích nebo využít placeného parkoviště. V případě městské dopravy můžete využít metra linky C a ze stanice Budějovická pokračovat autobusem na zastávku Brumlovka.


Registrace

Po dokončení registrace Vám přijde odkaz, který je nutné potvrdit. Následně vám budou doručeny platební pokyny a po provedení úhrady bude Vaše rezervace kompletní.

Fakturační údaje


Firemní údaje

Chcete-li vystavit fakturu na firmu, vyplňte fakturační údaje níže.


Počet účastníků školení

Níže vyberte, kolik účastníků chcete na školení vyslat. Máte-li specifické dotazy nebo podněty ke školení, napište mi je do poznámky níže.

Bezpečně zpracovávám vaše osobní údaje.
Přečtěte si jak vaše údaje chráním v souladu s GDPR »