Miroslav Holec
Premium

Školení / Úvod do .NET 8 a ASP.NET Core

Absolutní základ pro každého, kdo začíná s novým .NETem. Naučíte se používat moduly klíčové pro všechny typy aplikací v .NETu a pochopíte životní cyklus webové aplikace od spuštění až po její publikaci. Toto školení nabízí jednoduchý a srozumitelný vstup do vývoje webových aplikací na platformě .NET.

Osnova školení

Pro koho je školení

Pro každého, kdo migruje ze starého .NET Frameworku nebo se chce naučit nový .NET. Školení jsem poskládal tak, aby bylo srozumitelné i pro méně zkušené vývojáře se základní znalostí jazyka C#.

Podmínky a cena

cena 25 000 Kč bez DPH / tým / den Objednat

rozkrýt kalendář s termíny

Jak toto školení probíhá

Nejprve vám pomocí prezentace představím aktuální stav platformy a základní principy, na kterých je postavena. Následně mám připravenou velkou technologickou ukázku, na které vysvětlím všechny klíčové principy od založení projektu až po publikaci. Čas přitom zbyde i na krátký workshop, kde si vyzkoušíte vývoj webové aplikace na vlastní kůži.

Ohlasy z předešlých školení

Školím více než 10 let, nyní ve více než 150 firmách. Téměř 70 % zákazníků si školení objednává opakovaně. Proškolil jsem přes 1000 vývojářů v rámci více než desítky témat školení.

Seyfor J&T Services Generali Investments Foxconn Česká spořitelna METRANS Partners Microsoft Asseco Solutions ASSA ABLOY MPSS Globus Packeta NAKIT ČSOB Axians Certicon

Co říkají klienti

Ing. Tomáš Planka, Globus ČR
In-house školení ASP.NET Core REST API design + architektura bylo ze strany lektora perfektně připraveno a vedeno citlivě s ohledem na naše konkrétní požadavky...

Co říkají vývojáři

rozkrýt další reference

Miroslav Holec

Uvažujete o mém školení?

Napište mi nebo zavolejte. Rád zodpovím vaše dotazy a navrhnu pro vás řešení na míru.

  1. mirek@miroslavholec.cz
  2. +420 773 272 767