Slovenská verzeSK

Služby

Příběhy níže ilustrují hodnotu, kterou přináším mým klientům a pomohou vám udělat si představu, s čím vám mohu pomoci.

Školení a seznámení s novým [ASP].NET Core

Řada klientů přechází na nový .NET Core stack. Někteří vývojáři mají zkušenost s tradičním .NETem a potřebují rychle se seznámit s novinkami v .NET Core a jiní vývojáři čerstvě zkouší co jim může .NET Core nabídnout oproti jiným frameworkům. Mám bohaté zkušenosti s oběma zmíněnými scénáři a řada vývojářů na základě mé pomoci velmi rychle pronikla do klíčových oblastí .NET Core a Entity Framework Core. Jeden z takových proškolených týmů sídlí například v Českých Budějovicích.

Naše školení bylo na míru, takže se týkalo toho, co nás zajímalo nejvíce. Nejvíce jsme ocenili proaktivní přístup a snahu řešit i dotazy, které šly nad rámec školení. Mgr. Lenka Hudečková, Software Architect, UNIPEX CZ s.r.o.

Vývojářské novinky nad šálkem kávy

Nad šálkem teplé kávy se line pára a za okny vrcholí dešťové hody. Sedíme v kavárně s Filipem Tůmou, který patří do čela vývojářského týmu Modré pyramidy stavební spořitelny. Spolupracujeme spolu již několik let a jedním z oblíbených témat je vývojářský update. Vývojáři z MPSS jsou velmi soběstační, ale vždy si rádi poslouchnou, co je čeká v blízké budoucnosti a na jaké technologie si posvítit. Během tří hodin seznamuji vývojáře s novinkami v .NET Core a předávám know-how nasbírané za poslední měsíce u různých klientů. Taková druhá dávka kofeinu. Jako za starých časů, když jsme společně naháněli milesekundy v Entity Frameworku.

Mirek nám pomohl s proniknutím a implementací EF do našich aplikací. Srozumitelná a zároveň precizní komunikace, obrovský technologický rozhled. Mohu doporučit. Filip Tůma, Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s. (Praha)

Potřebujeme pomoci s architekturou nebo vývojem

Pomáhám vývojářským týmům zavádět nové technologie a moderní postupy. Připravuji smysluplné proof-of-concepts a navrhuji architekturu aplikací . Vývojářské týmy se na mě obracejí v ranných fázích vývoje (ála iterace 0) i v pozdějších fázích vývoje při implementaci nových technologií. Pomáhám nejen s vývojem na platformě .NET Core, ale i s nastavením Continuous Integration a migrací webových aplikací a služeb do cloudu. Mám i dostatek kapacity na vývoj menších aplikací. Příkladem může být aplikace Ch3enko, která v prostředí cloudu analyzuje genetické informace a poskytuje přehledné grafické reporty. S klientem probíhá velmi úzká spolupráce, díky které mohu do projektu vložit více než jen pár řádků zdrojového kódu.

Dr. Sergey Yurchenko Ph.D.

Se službami jsem byl nadmíru spokojený. Dobře a rychlé provedená práce. Líbila se mi iniciativa, která byla vkládaná navíc do mých požadavků. Vřele doporučuji. Dr. Sergey Yurchenko Ph.D., Founder, Ch3enko.com


Přednášky a diskuse

Občas si vývojáři potřebují oddechnout a načerpat inspiraci. Připravuji přednášky pro vývojářské týmy, v rámci kterých mohu ukázat nové trendy ve vývoji aplikací nebo přístup k řešení různých problémů. Mnoho přednášek jsem měl například ve společnosti HAVIT, která se podílí na mnoha skvělých konferencích v České republice.

Miroslav Holec, TechEd-DevCon Praha
Pravidelně přednáším na českých konferencích jako TechEd-DevCon, WUG Days, Developer Days, Global Azure Bootcamp a jiných.

Foto: Gopas TechEd-DevCon 2018
Loading