Vývoj software, školení a konzultace .NET

Potřebujete se seznámit s novou technologií, řešíte potíže ve stávající aplikaci nebo chcete pomoci s návrhem architektury nové aplikace?

Chceme se seznámit s novou technologií

Řada klientů se rozhoduje přejít na nový .NET Core stack. Někteří vývojáři mají zkušenost s tradičním .NETem a potřebují rychle se seznámit s novinkami v .NET Core a jiní vývojáři čerstvě zkouší co jim může .NET Core nabídnout oproti jiným frameworkům. Mám bohaté zkušenosti s oběma zmíněnými scénáři a řada vývojářů na základě mé pomoci velmi rychle pronikla do klíčových oblastí .NET Core a Entity Framework Core. Jeden z takových proškolených týmů sídlí například v Českých Budějovicích.

Naše školení bylo na míru, takže se týkalo toho, co nás zajímalo nejvíce. Nejvíce jsem ocenili proaktivní přístup a snahu řešit i dotazy, které šly nad rámec školení. Mgr. Lenka Hudečková, Software Architect, UNIPEX CZ s.r.o.

Potřebujeme pomoci s architekturou nebo vývojem

Pomáhám vývojářským týmům zavádět nové technologie a moderní postupy. Připravuji smysluplné proof-of-concepts a navrhuji architekturu aplikací . Vývojářské týmy se na mě obracejí v ranných fázích vývoje (ála iterace 0) i v pozdějších fázích vývoje při implementaci nových technologií. Pomáhám nejen s vývojem na platformě .NET Core, ale i s nastavením Continuous Integration a migrací webových aplikací a služeb do cloudu. Mám i dostatek kapacity na vývoj menších aplikací. Příkladem může být aplikace Ch3enko, která v prostředí cloudu analyzuje genetické informace a poskytuje přehledné grafické reporty. S klientem probíhá velmi úzká spolupráce, díky které mohu do projektu vložit více než jen pár řádků zdrojového kódu.

Dr. Sergey Yurchenko Ph.D.

Se službami jsem byl nadmíru spokojený. Dobře a rychlé provedená práce. Líbila se mi iniciativa, která byla vkládaná navíc do mých požadavků. Vřele doporučují. Dr. Sergey Yurchenko Ph.D., Founder, Ch3enko.com

Přednášky a diskuse

Občas si vývojáři potřebují oddechnout a načerpat inspiraci. Připravuji přednášky pro vývojářské týmy, v rámci kterých mohu ukázat nové trendy ve vývoji aplikací nebo přístup k řešení různých problémů. Mnoho přednášek jsem měl například ve společnosti HAVIT, která se podílí na mnoha skvělých konferencích v České republice.

Miroslav Holec, HAVIT
Pravidelně přednáším na českých konferencích jako TechEd-DevCon, WUG Days, Developer Days, Global Azure Bootcamp a jiných.

Foto: Gopas TechEd-DevCon 2018

S mnoha klienty spolupracuji již dlouhé roky. Pravidelně se na mě obracejí, když se jim nashromáždí dotazy z určité oblasti. V rámci společného setkání prezentuji dohodnutou problematiku, novinky a pomáhám zodpovědět všechny dotazy z dané oblasti. Jedním z klientů, se kterým spolupracujeme již několik let je i Modrá pyramida stavební spořitelna.

Mirek nám pomohl s proniknutím a implementací EF do našich aplikací. Srozumitelná a zároveň precizní komunikace, obrovský technologický rozhled. Mohu jen doporučit. / konzultace Filip Tůma, Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s. (Praha)

Business oblasti

Při vývoji aplikací je vždy výhodou znalost určité business problematiky. Mezi oblasti, se kterými mám již mnoho zkušností patří:

  • e-shopy a e-commerce řešení
  • genetika a práce se surovými daty
  • crm a firemní podpůrné aplikace
  • systémy fakturace a daňové evidence
  • skladové systémy a logistika

Zkušenosti a certifikace

Microsoft Certified Solutions Developer Microsoft Certified Professional Microsoft Specialist Microsoft Technology Associate