Případové studie, služby a reference

Zde naleznete popis nejčastějších služeb, které poskytuji a příklady posledních realizací.

Zakázkový vývoj

Nabízím část své kapacity pro vývoj software na zakázku nebo pomoc s návrhem architektury aplikací. Mé služby oceníte ve chvílích, kdy potřebujete udělat správná rozhodnutí a chybí Vám zkušenosti se zvolenou technologií. Stejně tak oceníte mé služby při vývoji menších aplikací a webových služeb, které dokážu dodat ve vysoké kvalitě za podstatně nižší ceny než větší vývojářské společnosti.

〽 Reference

Proof of Concepts

Někdy víte přesně co potřebujete, avšak nevíte jaké zvolit technologické řešení. Pomohu Vám zvolit správné technologie, služby a vytvořím pro Vás funkční koncept, na kterém budete moci dále pracovat se svým týmem.

〽 Reference

  • Diagnostika ASP.NET Core aplikace s Application Insights
  • Vývoj ASP.NET Core + EF Core

Přednášky

Ať už pořádáte větší akci nebo jste vývojářský tým, který prahne po novém poznání, připravím pro Vás přednášku zaměřenou na vybrané téma s přihlédnutím k Vašim potřebám. Pravidelně přednáším také na mnoha konferencích a setkat se se mnou můžete například na WUG Days, Update Days, TechEd-DevCon, DevOps Bootcamp, Global Azure Bootcamp

〽 Reference

Školení

Příležitostně pořádám vlastní školení zaměřená na nový webový stack ASP.NET Core, EF Core a všechna související témata. Školení se snažím koncipovat jako úderná, zaměřená úzce na určitou oblast a zároveň co nekratší, abych využil pozornosti účastníků.

〽 Reference

  • Veřejná školení (od r. 2017 přes 50 vývojářů)
  • In-House školení ReSharper pro firmy Parfums (Notino), Saki Europe a další