Slovenská verze

Vývoj aplikací v ASP.NET Core Miroslav Holec Naučíte se klíčové principy, ve kterých se ASP.NET Core odlišuje od tradičního .NET Frameworku a pochopíte životní cyklus .NET Core aplikace od spuštění až po publikaci.

Technologie ASP.NET Core
Datum konání od 18. do 19. března 2020 - vždy od 9 - 17 hod
Délka školení 2 dny
Místo Praha, PwC, City Green Court - podrobnosti
Vstupné 7 790 Kč / osoba (bez DPH)

v ceně vstupného:

  • 👨‍🎓 kurz pro maximálně 15 účastníků
  • 🍔 občerstvení během dne
  • 🥘 teplý oběd
  • ☕ různé druhy kávy
  • 👨‍🏫 konzultace s lektorem
15 volných míst
registrace na školení

Obsah školení

Než se pustíte do vývoje webových aplikací nebo služeb, je potřeba pochopit důležité principy, které jsou společné celému frameworku .NET Core a které se používají pro vývoj všech typů aplikací. Toto školení je kompletním průvodcem webovým frameworkem ASP.NET Core a seznámí vás se všemi aspekty, které potřebujete pro vývoj aplikací znát. Je vhodné jak pro úplné začátečníky tak pro vývojáře, kteří přichází z .NET Frameworku.

Školení obsahuje minimálně 40 % praktického procvičování a každý si z něj odnese reálné ukázky, vlastní projekt a hromadu odkazů pro další studium. Více o průběhu školení se dočtete zde.

Pro koho je školení ?

Toto školení předpokládá zkušenosti s objektově orientovaným programováním a jazykem C#. Znát byste měli také preferované vývojářské prostředí - Visual Studio / Rider. Školení lze absolvovat s Windows i macOS.

Co potřebujete ?

Část školení je praktická a vyhrazená pro praktické procvičení celé problematiky. Přineste si vlastní notebook. Jak si notebook připravit popisuji v tomto článku. Prosím, nainstalujte si všechno potřebné, ať se již během dne nezdržujeme. Pokud máte s instalací čehokoliv potíže, dejte mi vědět, nebo se na školení stavte před 9 hodinou, kdy vám budu k dispozici.

Ochutnávka

Kde jsem školil

Školím v malých i velkých vývojářských týmech. Většinu klientů školím in-house, někteří navštěvují mé veřejné kurzy.

Microsoft Solitea Honeywell METRANS Byznys Partners Eltodo Webkomplet Internet Projekt Altus Software MPSS Albion Alpiq Services Společnost pro e-health databáze Nexum Trilog Unipex Asseco Solutions

Chci toto školení do firmy ☛

Co říkají vývojáři

Hodnocení ze školení REST API Hodnocení ze školení ASP.NET Core Hodnocení ze školení ASP.NET Core

ukázat další ohlasy ⇓


Místo konání

PwC, City Green Court, Hvězdova 1734/2c, Praha 4 - podrobnostiŠkolení proběhne v sídle PwC, které se nachází v těsné blízkosti stanice metra Pankrác. Využít můžete také autobusové dopravy č. 188 a 193. Po vstupu do budovy projdete kolem recepce a budete dále následovat ukazatele.


Registrace

Po dokončení registrace Vám přijde odkaz, který je nutné potvrdit. Následně vám budou doručeny platební pokyny a po provedení úhrady bude Vaše rezervace kompletní.

Fakturační údaje


Firemní údaje

Chcete-li vystavit fakturu na firmu, vyplňte fakturační údaje níže.


Počet účastníků školení

Níže vyberte, kolik účastníků chcete na školení vyslat. Máte-li specifické dotazy nebo podněty ke školení, napište mi je do poznámky níže.

Bezpečně zpracovávám vaše osobní údaje.
Přečtěte si jak vaše údaje chráním v souladu s GDPR »

Registrací souhlasíte s podmínkami školení.
Přečtěte si informace a podmínky školení zde »
👨‍🎓 Čerstvá školení 2020
👍 Vývoj aplikací v ASP.NET Core
👍 Vývoj REST služeb v .NET Core
👍 Microservices v ASP.NET Core gRPC
👍 Tipy a triky v ASP.NET Core
👍 Změny v ASP.NET Core 3.x