Miroslav Holec
Premium

Školení / Unit Testy v C# a .NET

Z vlastní zkušenosti vím, jak užitečné je pokrývat aplikaci pomocí testů. V tomto školení jsem dal dohromady všechny typické scénáře, se kterými může přijít vývojář do styku a připravil verze jak pro moderní .NET tak i tradiční .NET Framework.

Osnova školení

Pro koho je školení

Pro každého vývojáře, který se chce naučit pokrývat aplikační kód jednotkovými testy. Účastník si vystačí se základní znalostí jazyka C#.

Podmínky a cena

cena 29 000 Kč bez DPH / tým / den Objednat

rozkrýt kalendář s termíny

Jak toto školení probíhá

Nejprve vás seznámím s problematikou unit testů a jejich výhodami. Následně ukážu na jednoduché konzolové aplikaci různé scénáře testování a jejich řešení. Dostatek času bude i na malý workshop, během kterého si testování vyzkoušíte na vlastní kůži.

Ohlasy z předešlých školení

Školím více než 10 let, nyní ve více než 150 firmách. Téměř 70 % zákazníků si školení objednává opakovaně. Proškolil jsem přes 1000 vývojářů v rámci více než desítky témat školení.

Seyfor J&T Services Generali Investments Foxconn Česká spořitelna METRANS Partners Microsoft Asseco Solutions ASSA ABLOY MPSS Globus Packeta NAKIT ČSOB Axians Certicon

Co říkají klienti

Ing. Tomáš Planka, Globus ČR
In-house školení ASP.NET Core REST API design + architektura bylo ze strany lektora perfektně připraveno a vedeno citlivě s ohledem na naše konkrétní požadavky...

Co říkají vývojáři

rozkrýt další reference

Miroslav Holec

Uvažujete o mém školení?

Napište mi nebo zavolejte. Rád zodpovím vaše dotazy a navrhnu pro vás řešení na míru.

  1. mirek@miroslavholec.cz
  2. +420 773 272 767