=

Důležité! Změna kapacity a reakční doby

Již čtvrtý rok po sobě mi první měsíce přinesly nečekané události. Do třetice všeho dobrého jsem vše ustál, čtvrté zemětřesení už je nicméně za hranicemi mých možností. Od února pracuji v omezeném režimu a tento režim budu muset prodloužit do konce května. Udělal jsem maximum pro to, aby tyto změny pocítilo minimum vývojářů a zákazníků. Níže najdete klíčové informace pro vaše další rozhodování.

Školení

Začnu dobrou zprávou. Standardní školení z mé nabídky fungují z větší části stejně. Zatímco dříve jsem dokázal najít termín během 14 dnů, nyní je potřeba rezervaci provést cca 6 týdnů předem. V případě zájmu o školení doporučuji objednávat termíny s předstihem.

Konzultace

Adhoc konzultace a pomoc při řešení nenadálých problémů fungují nadále. Vyhrazení času z mé strany může trvat delší dobu, než bylo v minulosti obvyklé.

Přednášky

Účast na Tech-Ed 2023 bez omezení.

Přehled omezení

  • reakční doba na e-maily se může prodloužit
  • konzultace, které nejsou akutní jsou do konce května pozastaveny
  • nová zakázková školení budou realizována od června
  • plánovaná účast na konferenci CodeCon je zrušena
  • přednáška OAS jako kontrakt mezi JS a serverem na JS Days je zrušena

V případě zájmu o omezené služby se doporučuji na mě obrátit co nejdříve, abychom zaplánovali termín na konec května nebo červen. Dá se očekávat, že po zlepšení situace během května a června mi budou termíny opět rychle mizet.

Návrat k běžnému fungování plánuji během června.

Miroslav Holec

Miroslav Holec

25. 3. 2023

Pomohl článek? Kupte mi kávu!

Kupte mi kávu!


kontakt zde

Dotazy, poptávky a objednávky

mirek@miroslavholec.cz
Loading