Miroslav Holec
Premium

Školení / Úvod do Azure DevOps

V tomto přehledovém školení systematicky ukazuji jednotlivé moduly Azure DevOps. Podíváme se na technické propojení s Azurem, správu úkolů a propojení se zdrojovým kódem i proces publikace s využitím CI/CD pipelines.

Osnova školení

Obsah tohoto školení je nad rámec jednoho dne. Z mé zkušenosti má každý tým jiné priority a obsah proto vždy nastavuji podle potřeb týmu. Někdo preferuje více plánování práce, někdo zase proces publikace.

Pro koho je školení

Školení mám koncipováno tak, aby první část s procesním plánováním byla užitečná nejen pro vývojáře, ale i pro analytiky a další stakeholders. Druhá část školení už je vhodná především pro programátory.

Podmínky a cena

cena 29 000 Kč bez DPH / tým / den Objednat

rozkrýt kalendář s termíny

Jak toto školení probíhá

Školení je rozděleno do několika modulů podle jednotlivých sekcí v Azure DevOps. První část se zaměřuji na základní práci s DevOps a plánování práce v Azure Boards. Po tomto univerzálním úvodu postupně přecházím k tématům vývojářským. Podle preferencí týmu lze do programu zařadit i menší workshop. Zpravidla ale nechávám prostor na delší diskusi.

Ohlasy z předešlých školení

Školím více než 10 let, nyní ve více než 150 firmách. Téměř 70 % zákazníků si školení objednává opakovaně. Proškolil jsem přes 1000 vývojářů v rámci více než desítky témat školení.

Seyfor J&T Services Generali Investments Foxconn Česká spořitelna METRANS Partners Microsoft Asseco Solutions ASSA ABLOY MPSS Globus Packeta NAKIT ČSOB Axians Certicon

Co říkají klienti

Filip Tůma, Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
Mirek nám pomohl s proniknutím a implementací EF do našich aplikací. Srozumitelná a zároveň precizní komunikace, obrovský technologický rozhled. Mohu doporučit.

Co říkají vývojáři

rozkrýt další reference

Miroslav Holec

Uvažujete o mém školení?

Napište mi nebo zavolejte. Rád zodpovím vaše dotazy a navrhnu pro vás řešení na míru.

  1. mirek@miroslavholec.cz
  2. +420 773 272 767