=
.NET 8

školení Úvod do Azure DevOps

Školení provede účastníky prostředím Azure DevOps a seznámí je se všemi hlavními moduly. Ukážeme si, jak celé prostředí nastavit a propojit s Azure, budem spravovat kód pomocí repositářů a nastavíme si kompletní proces continuous integration a continuous delivery (CI/CD). Chybět nebudou ani tipy na správu úkolů a jejich propojení s kódem. Součástí školení je i praktická část, ve které si účastníci nové znalosti vyzkouší.

Toto školení přizpůsobím potřebám týmu. Podle potřeb týmu je možné zaměřit se na určité služby v Azure DevOps a jiné naopak upozadit.

Úvod do Azure DevOps, správa organizace

Správa projektů, týmů a nastavení oprávnění

Azure Boards a správa úkolů, nastavení šablon

Plánování práce a sprintů

Repositories, Git a přístupy SSH

Git policies, feature branches a code reviews

Build pipeline, build definition a YAML definice

Release pipeline, nasazování do Azure

Artifacts, tvorba a správa NuGet balíčků

Firemní školení

tým do 15 vývojářů
celodenní školení
úpravy školení v ceně
materiály digitálně
konání kdekoliv v ČR a SR
lze realizovat online
termín dle dohody 25 000 Kč ~ den
Nejbližší termíny mám:
11. 3. 2024, 12. 3. 2024, 14. 3. 2024, 15. 3. 2024, 18. 3. 2024, a další...

Volné termíny - kalendář
objednat do firmy

Na konci školení budete znát : Azure DevOps, AD, Service Hooks, Azure Boards, SCRUM Template, Accounts, Permissions, Stakeholders, Repositories, Git, SSH, Build Pipeline, Triggers, YAML, Variable Groups, Artifacts, Pipelines, Environments, Service Connections, Dotnet CLI

Pro koho je školení?

Pro vývojáře, kteří chtějí automatizovat proces nasazování aplikací a propojit práci v Gitu se správou úkolů. Školení ocení správci projektů i manažeři, kteří mohou zdarma Azure DevOps používat jako stakeholders.

Vstupní znalosti

Toto školení předpokládá základní povědomí o fungování Azure a základní znalosti vývoje aplikací na platformě .NET. V rámci školení bude nasazována existující .NET aplikace do prostředí Azure. Školení lze absolvovat s Windows i macOS.

Ohlasy z předešlých školení

Kde jsem školil

Proškolil jsem přes 150 malých i velkých vývojářských týmů. Klienty školím prezenčně i online. Někteří navštěvují mé veřejné kurzy nebo webináře.

Seyfor J&T Services Generali Investments Foxconn Česká spořitelna METRANS Partners Microsoft Asseco Solutions ASSA ABLOY MPSS Globus Packeta NAKIT ČSOB Axians Certicon

Co říkají klienti

In-house školení ASP.NET Core REST API design + architektura bylo ze strany lektora perfektně připraveno a vedeno citlivě s ohledem na naše konkrétní požadavky...

Ing. Tomáš Planka, Globus ČR

Co říkají vývojáři

Hodnocení ze školení REST API

ukázat další ohlasy ⇓


kontakt zde

Dotazy, poptávky a objednávky

mirek@miroslavholec.cz
Loading