Miroslav Holec
Premium

Školení / Vývoj .NET aplikací pro Azure

Azure je nejoblíbenější prostředí pro hostování .NET aplikací. V tomto školení se dozvíte, jak svou aplikaci pro Azure upravit a jak využít nejoblíbenější služby v tomto cloudovém prostředí.

Osnova školení

Toto školení vždy přizpůsobuji potřebám týmu. Do osnovy lze zařadit nebo naopak odstranit různé Azure služby dle preferencí týmu.

Pro koho je školení

Nejen pro vývojáře, kteří se chtějí seznámit s prostředím Azure a nasazovat do něj .NET aplikace. Předpokládám základní znalost jazyka C# a nové platformy .NET.

Podmínky a cena

cena 29 000 Kč bez DPH / tým / den Objednat

rozkrýt kalendář s termíny

Jak toto školení probíhá

Nejprve vysvětlím základní principy fungování služeb v Azure. Následně mám připravenou jednoduchou aplikaci, kterou budu postupně přepisovat a opakovaně nasazovat do Azure prostředí. Dostatek času zbývá též na konzultace konkrétních případů z praxe účastníků.

Ohlasy z předešlých školení

Školím více než 10 let, nyní ve více než 150 firmách. Téměř 70 % zákazníků si školení objednává opakovaně. Proškolil jsem přes 1000 vývojářů v rámci více než desítky témat školení.

Seyfor J&T Services Generali Investments Foxconn Česká spořitelna METRANS Partners Microsoft Asseco Solutions ASSA ABLOY MPSS Globus Packeta NAKIT ČSOB Axians Certicon

Co říkají klienti

Filip Tůma, Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
Mirek nám pomohl s proniknutím a implementací EF do našich aplikací. Srozumitelná a zároveň precizní komunikace, obrovský technologický rozhled. Mohu doporučit.

Co říkají vývojáři

rozkrýt další reference

Miroslav Holec

Uvažujete o mém školení?

Napište mi nebo zavolejte. Rád zodpovím vaše dotazy a navrhnu pro vás řešení na míru.

  1. mirek@miroslavholec.cz
  2. +420 773 272 767