Kontaktujte mě +420 773 272 767
mirek@miroslavholec.cz
Miroslav Holec

Miroslav Holec

Azure Redis Cache a Diagnostika webových aplikací
MS Fest Brno 2017

Miroslav Holec

Miroslav Holec

Publikován 20. března 2017 | Azure, Přednášky

Tento článek je starší 18 měsíců a je proto možné, že popisuje postupy nebo technologie, které v uplynulé době mohly doznat výraznějších změn. Názory a myšlenky v tomto článku již nemusí vyjadřovat současné stanovisko autora nebo autorů. Článek byl napsán 20. března 2017.

Brněnský MS Fest je již tradiční konferencí pořádanou pro nadšence kolem Microsoft technologií. Přestože bylo konání oznámeno s menším předstihem než v minulosti, program běžel po celé dva dny ve třech slotech. V rámci sobotního odpoledne jsem měl 2 přednášky zaměřené na Diagnostiku aplikací v Azure a na Redis Cache.

Azure Redis Cache v praxi

O Redis Cache jsem mluvil vůbec poprvé. Její snadné založení na Azure a implementace do ASP.NET MVC projektů ji přímo předurčuje pro použití s Output Cache a Session State providers a její využití je daleko širší než pouhé cachování hodnot do operační paměti.

Prezentace a dema ke stažení

Diagnostika webových aplikací v MS Azure

O diagnostice webových aplikací v Azure mluvím pravidelně a i tentokrát jsem aktualizoval prezentaci a doplnil ji o tipy na diagnostiku a logování v Cloud Services na úkor Microsoft OMS (o které byla jiná samostatná přednáška).

Prezentace a dema ke stažení

Chcete ušetřit čas a mít přehled o nejdůležitějších novinkách týkajících se všeho kolem .NET Core? Vyzkoušejte zdarma Dotnet News, pečlivý výběr novinek, které pravidelně píšu a rozesílám vývojářům e-mailem.

Zeptejte seHOLEC, Miroslav. Azure Redis Cache a Diagnostika webových aplikací @ MS Fest Brno 2017. Azure & ASP.NET Core Blog [online]. Praha: Miroslav Holec, ©2010-2017. Poslední změna článku 20.3.2017 [vid. 2018-12-16]. Dostupné z: https://www.miroslavholec.cz/blog/azure-redis-cache-a-diagnostika-webovych-aplikaci-ms-fest-brno-2017.html